w

Riot wprowadził poprawki do skórki Battle Queen Katariny. Jak teraz prezentuje się w grze?

Twórcy postanowili urozmaicić kolorystycznie najnowszą skórkę Katariny.


Nową, a zarazem ostatnią linią skinów wydanych w 2020 roku, jest seria Battle Queens. Wśród postaci, które dostały taką skórkę, znalazła się Katarina. Już od samego początku bohaterka zachwyciła społeczność swoim wyglądem oraz tym, że jako Wojownicza Królowa może zmieniać swoje bronie w meczu.

Spora część społeczności twierdzi nawet, że owa legendarka jest o wiele bardziej dopracowana niż superskórka Seraphine. Twórcy nawet pomimo ekscytacji graczy oznajmili, że skin wciąż wymaga pewnych poprawek, by prezentował się jeszcze lepiej, a może nawet walczył o tytuł jednej z najlepszych do tej pory legendarek.

Zmiany wizualne Battle Queen Katariny

Riot Sirhaian, pracownik zajmujący się efektami wizualnymi w League of Legends, poinformował fanów, że najnowsza skórka Katariny doczekała się poprawek. Mimo że legendarka już w dniu ujawnienia była uważana za naprawdę dobrego skina, to twórcy zdecydowali się dopracować niektóre elementy tak, by te jeszcze bardziej podobały się fanom.

Sirhaian opisał wszystkie zmiany, załączając do każdej z nich krótki filmik.

Pokolorowaliśmy efekty wizualne recallu skórki Battle Queen Katarina, tak by pasowały do wybranego sztyletu.

Autorem efektów wizualnych jest Kendall Nedroscik. Riot Sirhaian odpowiadał za dobieranie kolorystyki.

Przekolorowaliśmy także efekt ataków krytycznych. Wcześniej wszystkie z nich były różowe.

Zmieniliśmy także kolorystykę superumiejętności, aby pasowała lepiej do wybranego sztyletu. Teraz wszystko powinno być spójne wizualnie (wcześniej każdy sztylet atakował na różowo).

ZOBACZ – Jak to się stało, że zmiany w oknie chatu w LoLu przyczyniły się do spadku toksyczności?

I teraz ostatnia, bardzo oczekiwana zmiana: zmienione efekty zdolności pasywnej (kiedy Katarina podnosi sztylet i obraca się, by uderzyć przeciwników). Teraz wszystkie efekty również pasują do aktualnie wybranego sztyletu (wcześniej też były zawsze różowe).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends