w

Riot chce pobić kolejny rekord w liczbie wydanych skórek do LoLa? Nowa osoba odpowiedzialna za skiny

Riot Games

Nowi pracownicy pomogą tworzyć skórki w League of Legends.


Riot Games w tym roku pobił rekord w ilości wydanych skinów. Do tej pory na oficjalne serwery w samym tylko roku 2020 trafiło ich już ponad 100.

W styczniu deweloper zapowiedział, że z każdym rokiem będzie ich coraz więcej. Teraz zatrudniono kolejną artystkę, która będzie odpowiadać za skiny.

Kolejny rekord?

Rok 2020 powoli dobiega końca. Pomimo przeciwności losu i pracy zdalnej, na którą zmuszeni byli pracownicy, deweloperom udało się dotrzeć do postawionej w styczniu poprzeczki na 120 skórkach. Obiecano również, że z każdym rokiem zawartości dodatkowej będzie o wiele więcej. Być może, w 2021 będzie to już 140 albo nawet 160 nowych skinów. Słowa te potwierdzać mogą działania twórców. Tym razem postanowili oni przenieść jedną z pracownic Legends of Runeterra do pracy nad skórkami.

Poprzednio w LoR pracowała między innymi nad narracją, ilutracjami, konceptami, lokalizacją oraz animacją, teraz natomiast rioterka potrzebna jest bardziej przy tworzeniu kolejnych skórek na nowy rok. Na ten moment nie wiadomo, jak konkretnie będą wyglądały jej działania i zadania przy dziale League of Legends, ale można założyć, że będą to podobne obowiązki, jakie pełniła dotychczas, gdyż wciąć obejmuje ona stanowisko producenta.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends