w

Riot chce przeprowadzić rework postaci LoLa po 9 latach od premiery. Ale gracze nie pomagają

Riot ponownie wypowiedział się w sprawie jednej z postaci, która według wielu osób kilka lat temu została w pewien sposób skrzywdzona.


W LoLu jest całkiem sporo bohaterów, którzy wymagają odświeżenia tak samo wizualnego, jak i od strony rozgrywki. Riot, by lepiej rozumieć potrzeby graczy, organizuje specjalne ankiety, w których społeczność wybiera postacie, które jako następne przejdą zmiany.

W 2020 roku uruchomiono jedno z takich głosowań, a wśród kandydatów znalazła się między innymi Quinn. Ta wydana w 2013 roku postać przeszła w swojej historii jeden rework, dokładnie w 2015 roku. Teraz okazuje się, że Riot powraca do tematu jej zmian.

Riot by chciał, ale gracze już nie bardzo?

Riot od dłuższego czasu zastanawia się nad pełnym reworkiem Quinn. Na tyle, że została ona dorzucona do głosowania jako „dzika karta”. Niestety nie zyskała zbyt dużego poparcia graczy.

Efektem tego był jej brak w tegorocznym głosowaniu. Jak czytamy, Riot nadal jest zainteresowany jej reworkiem „w pewnym momencie”. Jeden z Rioterów wyraźnie zaznacza, że jest spore wewnętrzne zainteresowanie VGU bohaterki.

https://old.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/pwj0zz/champion_roadmap_september_2021/hsyrcy3/

Jest to o tyle ciekawe, że nadal praktycznie codziennie w społeczności LoLa rozmawia się o Quinn i oczywiście o jej umiejętności specjalnej. Wydawałoby się więc, że poparcie graczy będzie w tej sprawie większe.

Sama postać nie jest szczególnie popularna, biorąc pod uwagę jej historię, ale ma swoich oddanych fanów.

Wygląda na to, że w przypadku Quinn liczyła się najbardziej społeczność, a konkretniej brak głosów na bohaterkę. Riot nadal jednak chce przeprowadzić rework, nie wiadomo tylko, kiedy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends