w

To koniec prezentacji nowych postaci? Riot ujawnia, że planował z tego zrezygnować

Okazuje się, że Riot Games chciało zrezygnować z nagrywania prezentacji nowych postaci.


Riot Games stanął niedawno przed ważną decyzją. Chodzi o prezentacje nowych postaci i reworków. Ostatnią taką prezentację otrzymała oczywiście Senna.

Video

Developerzy ujawnili, że w studiu był plan całkowitego zrezygnowania z takich nagrań.

Bez prezentacji rozgrywki

Riot Games na nowo siadł po prezentacji nowych bohaterów. Według wielu osób w zespole, ich nagrywanie mijało się z celem. Głównie dlatego, że po jakimś czasie stawały się po prostu nieaktualne. Riot poświęcał na coś czas tylko po to, by po kilku miesiącach było to już przestarzałe.

Natomiast ostatecznie developerzy uznali, że jest to na tyle ważny element gry, że nie pozbędą się go – przynajmniej nie teraz.

Obecnie będziemy nagrywać prezentacje postaci i reworków. Nie oznacza to jednak, że jest to wykute w skale i zaklepane, zawsze możemy na nowo podejść do tematu i zmienić zdanie.

Na ten moment prezentacje są bezpieczne. Nie wiadomo, jak to będzie wyglądało w przyszłości. Zdaje się, że najważniejsze będą tutaj przyszłe produkcje Rito. Jeżeli przykładowo w Project A nie będą wydawane prezentacje, a społeczność gry nie będzie narzekać na ich brak, to pewnie z czasem znikną także z LoLa.

To ważny element League of Legends

Prezentacje bohaterów choć oczywiście z czasem stają się nieaktualne, to dalej jest to ważny element świata League of Legends. Naprawdę dziwnie byłoby, gdybyśmy nie otrzymali filmu z podsumowaniem nowych lub zmienionych postaci. Faktycznie, obecnie wiele nowych gier stawiających na bohaterów nie ma tego typu filmów, natomiast w LoLu zdaje się to być czymś potrzebnym – przynajmniej dla tradycji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends