w

Riot Games przyznaje się do błędu. Ile darmowych tokenów dostaną gracze LoLa?

Riot Games

W League of Legends pojawi się misja, dzięki której zdobędziemy dodatkowe 140 tokenów.


Kilka dni temu pisaliśmy o graczach narzekających się na aktualną przepustkę Galaktyk, w której zostały zmienione wartości przyznawanych tokenów, a serwery nie działały najlepiej, co uniemożliwiło grinding.

Niedawno pojawił się kolejny post, w którym społeczność skarży się na nową misję dającą 200 tokenów, a nie jak wszystkie poprzednie w innych przepustkach 340. Riot uważa, że to błąd i rekompensuje brakujące tokeny.

Darmowe tokeny?

Wczoraj wszystkim, którzy zakupili przepustkę Galaktyk 2020, pojawiła się nowa misja, gdzie za 12 wygranych lub 24 rozegranych meczów, otrzymujemy 200 tokenów. Co ciekawe wielu użytkowników zauważyło, że tutaj nagrody również zostały zmniejszone. Poprzednio, w ostatnich tygodniach trwania wydarzenia, mogliśmy zgarnąć 340 dodatkowych punktów, a teraz jest ich tylko 200.

ZOBACZ – Fanowski koncept skina do Iverna, który powinien znaleźć się w LoLu – High Noon Ivern

Po kilku godzinach w temacie udzielił się jeden z pracowników. Poinformował on społeczność, że jest to błąd spowodowany pracą zdalną i nie mogę już edytować misji, ponieważ postępy zostałyby zresetowane. Zamiast tego wprowadzają kolejną misję, gdzie za jeden rozegrany mecz, otrzymamy 140 tokenów. Powinna pojawić się w przyszłym tygodniu.

Gracze jednak twierdzą inaczej, wielu z nich uważa, że to wcale nie był błąd, tylko celowe działanie, a misja była zaplanowana od początku w takiej formie, jakiej jest. Gdyby nikt nie narzekał, Riot nie dodałby dodatkowych 140 tokenów, ale w obecnej sytuacji nie mogą pozwolić sobie na utratę kolejnych klientów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends