w

Riot Games zmniejsza ilość tokenów zdobywanych z przepustki Galaxy i wprowadza wygrane tygodnia

Riot Games

W wydarzeniu Galaxy otrzymamy mniej tokenów za wygrane i przegrane gry.


Jeden z pracowników Riot Games poinformował społeczność League of Legends o zmniejszeniu tokenów zdobywanych przez wygrane lub przegrane gry. W ramach rekompensaty zostały wprowadzone pewne zmiany w wygranych dnia.

Tokeny za pojedyncze gry

Jak podaje Czerwony w najnowszym evencie, który startuje już dzisiaj o godzinie 21:00, zostały wprowadzone zmiany w zdobywaniu tokenów. Wszyscy, którzy zakupią przepustkę, będą zdobywać ich mniej, ale za to dostaną lepsze nagrody z codziennych wygranych.

ZOBACZ – Zwiastun wydarzenia Galaktyki 2020 – kiedy start eventu w LoLu?

Jak bardzo zmienią się wartości?

  • Gry na Summoner’s Rift: 12 za wygraną i 6 za przegraną zmienione na 10 za wygraną i 5 za przegraną.
  • Aram i One for All: 8 za wygraną i 4 za przegraną zmienione na 6 za wygraną i 3 za przegraną.
  • TFT: Pierwsze miejsce 8, drugie 6, trzecie 4, czwarte 2.

Codziennie wygrane

W poprzednich eventach gracze mieli możliwość wykonania codziennej misji na pierwszą wygraną dnia, za którą otrzymywali jednorazowo 18 tokenów. Teraz codziennie wygrane będą gromadzić się w „sejfie”, a my odbierzemy raz w tygodniu maksymalnie 200 tokenów (wcześniej maksymalnie 126 w tygodniu).

ZOBACZ – Galaktyki 2020 – zawartość wydarzenia i wszystko, co trzeba wiedzieć

Dlaczego nadeszły zmiany?

Według dewelopera gracze zbyt szybko mogli uzbierać 2000 tokenów na prestiżową skórkę i cały proces musiał zostać spowolniony. Natomiast dzięki zmniejszeniu punktów milowych (z 20 na 15) misje wykonamy zdecydowanie szybciej, w połączeniu z codziennymi wygranymi oraz startowymi tokenami za zakup przepustki, zdobędziemy w sumie 1300 tokenów.

ZOBACZ – Clash w kwietniu odwołany, ale tym razem się ucieszycie. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Aby zebrać pozostałe 700, potrzebujemy średnio 100 gier na Summoner’s Rift zakładając, iż wygramy 50% z nich i około 175 przy tej samej wartości wygranych w trybie ARAM / One for All.

Graczom nie spodobały się zmiany i uważają, że Riot Games nie pomyślało o tych, którzy chcą zakupić obramówki, ikonki, czy też chromy. Teraz społeczność będzie musiała podjąć decyzję, z czego zrezygnować i ustalić priorytety lub ewentualnie grać dniami i nocami.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends