w

Riot gasi gracza, który narzeka na nową umiejętność pasywną Wukonga

Na PBE pojawiła się nowa umiejętność pasywna Wukonga.

Reklama

Wukong przeszedł spore zmiany, które zawitały już na serwer testowy. Publikowaliśmy ich opis już jakiś czas temu, natomiast teraz dodano również nową umiejętność pasywna, która wydaje się naprawdę ciekawa.

Nowa pasywka

Na serwer testowy została wprowadzona nowa zmiana Wukonga. Jego nowa umiejętność bierna jest bardzo łatwa w obsłudze i daje nam trochę więcej defensywy.

Po wyjściu z ukrycia Wukong zyskuje tarczę przeciwko obrażeniom fizycznym równą 8% jego maksymalnego zdrowia, tarcza odnawia się 6 sekund.

Umiejętne wykorzystanie W, oraz krzaków pozwoli nam na użycie pasywki nawet 2-3 razy w walce drużynowej.

Reklama

Opinia graczy i mainów Wukonga

Zmiany okazały się niewystarczające dla osób które często grały Wukongiem. Jak sami twierdzą, małpa potrzebuje dodatkowych obrażeń. Riot ma jednak na ten temat odmienne zdanie i uważa, że wśród developerów nie ma ani jednej osoby, która podziela to zdanie.

Ani jedna osobie w Riot nie uważa, że Wukong ma za małe obrażenia. Przykro mi, że tak się czujesz, ale nie wiem co powiedzieć, gdy ponad 20 profesjonalistów twierdzi inaczej.

Gracz, który zwrócił uwagę twórcom nie chciał odpuszczać i wspomniał, że zmiana to efekt placebo. Nie zmienia tak naprawdę niczego. Pomimo tego, że Wukong bywa bardzo irytującą postacią, większość wypowiadających się śmieje się z jego obecnej sytuacji. Uważają, że jest za słaby i powinien zostać wzmocniony. O dziwo twierdzą tak nie tylko osoby grające postacią, ale również zwykli gracze.

 Miło jest zobaczyć, że gra przeciwko Wukongowi, to dalej darmowa wygrana.

Dodatkowo społeczność zastanawia się, dlaczego tarcza ma chronić tylko i wyłącznie obrażenia fizycznie, zamiast być uniwersalna. Nie wiadomo, czy Riot dalej będzie kombinował ze zmianami, czy to już ostateczna forma Wukonga, do której trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Ostatecznie gracze nie wytrzymali i nagrali do całości film. Sami obczajcie.

Video

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends