w

Riot jest tak zadowolony ze zmian na TOPie, że nie planuje dalszych poprawek tej linii

Riot Games

Riot Games pozytywnie o zmianach na TOPie.


Twórcy League of Legends zauważyli znaczący spadek skuteczności i wpływu na grę społeczności grającej na górnej alei. Postanowiono więc wprowadzić kilka zmian, które miałyby to zmienić. Jak wpłynęły na rozgrywkę i co o tym sądzi Riot?

Riot o stanie TOPa

Deweloper w cotygodniowym artykule na temat pewnych aspektów rozgrywki, aktualnych zmian i przyszłości odniósł się również do problemu, z którym mają gracze preferujący górę mapy.

ZOBACZ – Riot przekazał 4 miliony dolarów na walkę z koronawirusem. Częstszy Clash i naprawa serwerów

Jak podaje deweloper, od wprowadzenia zmian na TOPie zanotowano zauważalne pozytywy pod pewnymi aspektami. W ciągu kilku tygodni, w zależności od regionów i dywizji, zaobserwowano znaczny wzrost preferencji wyboru tej alejki mapy, co pokazuje nam jedynie, jak atrakcyjna się ona stała dla graczy.

Czerwoni potwierdzili, że to właśnie tam najczęściej zostaje zdjęta pierwsza wieża w meczu, która daje zastrzyk dodatkowego złota całej drużynie. Dodatkowo tanki zadają więcej obrażeń w walkach drużynowych i zgarniają więcej likwidacji. Taki rozwój sytuacji wskazuje, że wszystkie zmiany przebiegły po myśli Rioterów i w bliskiej przyszłości nic nie mają zamiaru zmieniać.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends