w

Riot mówi, że bohaterowie wcale nie są za silni, tymczasem Bel’Veth wykonuje 15 dashów w 20 sekund

Gracze przypominają Riotowi, co deweloperzy mówili kilka miesięcy temu. Wyszło dość zabawnie.


Pod koniec 2021 roku Riot nagrał film, w którym pada jedno, bardzo istotne stwierdzenie:

Wciąż słyszymy, że gra przeciwko nowym bohaterom jest niesprawiedliwa, zwłaszcza gdy chodzi o złożone umiejętnoścy czy zbyt mocne zestawy. Będziemy z wami zupełnie szczerzy – naszym zdaniem ich zestawy umiejętności nie są wcale zbyt silne.

I te słowa zapadły graczom w pamięć. I to tak bardzo, że zostały przywołane po opublikowanych klipach z Bel’Veth w roli głównej. Oczywiście należy pamiętać, że Riot wybrał te najlepsze klipy – postać finalnie nie musi być wcale tak mocna.

Bel’Veth i jej dashe

W momencie, gdy wielu postaciom usunięto ich dashe ze względu na toksyczny wpływ na rozgrywkę, Bel’Veth ma ich pod dostatkiem.

Szczególnie zabawnie wygląda to w momencie, w którym Riot sam pisał o tym, że chce powoli odchodzić od zbyt mobilnych bohaterów. Tymczasem Bel’Veth robi w meczach coś takiego:

Video

Być może zostanie to zmienione, nie wiadomo. Możliwe jednak, że postać zaprzeczy temu, co Riot mówił w zeszłym roku. Istnieje też możliwość, że jest to tylko jeden klip, który mógł się wydarzyć przez kompletnie losowy obrót spraw.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends