w

Wczesne koncepty Bel’Veth z League od Legends. Jak mogła wyglądać Cesarzowa Pustki?

Twórcy LoLa pokazali społeczności, jak wyglądały prace nad najnowszą bohaterką gry.


Najnowsza postać, która pojawi się na Summoner’s Rifkt już niedługo, jest obecnie gorącym tematem wśród fanów LoLa. Wiele osób śledziło od dawna każdy najmniejszy przeciek na temat Cesarzowej Pustki.

Dziś wiadomo już, jak prezentuje się splash art bohaterki, jej historia czy fragmenty gameplay’u. Twórcy przygotowali również klimatyczny zwiastun, który przedstawia Kai’Sę oraz Bel’Veth. Według wielu animacja wypadła naprawdę świetnie i przedstawiła Cesarzowa w majestatyczny, a zarazem przerażający sposób.

Jak łatwo się domyślić, Bel’Veth nie wyglądała od początku tak, jak widać na najnowszych zapowiedziach.

Twórcy zawsze tworzą kilka konceptów championów, po czym modyfikują je i dopracowują, aż efekt końcowy spełnia ich oczekiwania. Warto przyjrzeć się temu, jak wyglądały pierwsze grafiki związane z najnowszą postacią z Pustki.

Koncepty Bel’Veth – jak mogła wyglądać?

Na oficjalnym kanale League of Legends pojawił się film, który przedstawia różne wczesne koncepty najnowszej bohaterki z gry.

Przez prawie 4 minuty obejrzeć można wiele projektów, scen czy modeli, które powstały podczas projektowania Cesarzowej Pustki. Nie brak tam również materiałów, które użyto w jej zwiastunie.

Video

Jak widać, grafiki koncepcyjne najnowszej bohaterki League of Legends prezentują się naprawdę interesująco. Twórcy przedstawili ją zarówno w formie przypominającej człowieka, jak i w wersji potwora.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends