w

Riot mówi, że Nilah ma ukrytą zdolność, która odmieni LoLa. Faktycznie, widać coś dziwnego

Wszyscy zapewne widzieli już gameplay Nilah. Co jednak ciekawe, według Riotu to nie wszystko. Postać ma wnieść do LoLa coś specjalnego.


Takie teksty od Riotu słyszeliśmy praktycznie przy każdej nowej postaci, ale teraz rzeczywiście coś ma się zmienić. Normalnie można by było to kompletnie olać, ale rzeczywiście na filmie z rozgrywki widać coś dziwnego.

Najpierw to, co napisał Riot:

Czyli cieszą się, że Nilah została odsłonięta i są podekscytowani tym, że postać wnosi do LoLa coś ciekawego. Coś, czego ma nie być widać na filmie z rozgrywki.

Postać nie ma resetów, to dodge

Z wypowiedzi Riotu wynika, że postać nie ma żadnych “resetów” i bazuje na dodgowaniu umiejętności. Faktycznie, oglądając film prezentujący rozgrywkę można zobaczyć moment, w którym dodgowane są skille TF’a.

Co jeszcze lepsze, bazując na pokazanym przez Riot filmie można założyć, że Nilah może podarować to dodgowanie swoim sojusznikom. Tylko pytanie, jak to konkretnie ma działać i od czego będzie zależało.

Wiadomo, że jest to nowa mechanika. Wiadomo, że Nilah ma wprowadzić do LoLa coś, czego wcześniej nikt nie miał. Ma to bazować na dodgowaniu i być przekazywane innym. Na szczegóły będzie trzeba niestety poczekać.

Riot będzie dawkował teraz wszystkie informacje na ten temat. Nikomu się bowiem nie spieszy. Ale widać, że są podekscytowani, bo na wielu profilach pojawiają się wpisy odnośnie Nilah, jej umiejętności etc. Niestety, nic konkretnego z tego nie wynika.