w

Riot na temat negatywnego odzewu na nową zawartość kapsuł Prime w LoLu

Reklama

Rioter na temat zmian kapsuł Prime League of Legends. Co nie podoba się graczom?

Reklama


Jakiś czas temu można było dowiedzieć się, że współpraca Riotu z subskrypcją Prime Gaming dobiegała końca. Gracze na szczęście szybko otrzymali informację, że partnerstwo będzie kontynuowane, a kapsuły nie znikną, ale jednak będą musiały zmienić swoją zawartość. Szczegółowe poprawki zostały zaprezentowane nieco później i choć fani cieszyli się, że dalej będą mogli odbierać rzeczy w ramach subskrypcji, przyznali, że są one teraz mniej interesujące i opłacalne. W jaki sposób na feedback odpowiada jeden z twórców?

Riot na temat zmian kapsuł Prime

Riot w ostatnim czasie stara się być bardziej otwarty, jeśli chodzi o informowanie graczy na wszystkich płaszczyznach. Regularnie wydawane są przez twórców filmy, w których twórcy mówią, nad czym aktualnie pracują lub jakie są ich plany wobec tytułu, jakim jest League of Legends.

Deweloperzy również często odpowiadają na pytania graczy, które pojawiają się w sieci. Tym razem chodziło o zmiany w zawartości kapsuł Prime, a konkretniej usunięcie z nich 5 Mitycznej Esencji. Gracze nie ukrywali, że zależało im na tym elemencie, a Rioter wyjaśnił, dlaczego brakuje go w aktualnej zawartości.

Cześć wszystkim. Zdajemy sobie sprawę, że zdecydowana większość graczy ceni 5 Mitycznej Esencji bardziej od stałego bohatera i skórki do warda. Tak naprawdę partnerstwo z Prime Gaming stale się zmienia wraz z tym, co możemy zapewniać graczom. Z powodu zmian partnerstwa, konieczne okazało się również zmienienie zawartości kapsuł Prime.

Aby być z wami przejrzystymi – zmiany mogą nastąpić również w przyszłości – zarówno na lepsze, jak i na gorsze. Postaramy się zapewniać wam, co najlepsze, jednak wszystko zależy zarówno od Riotu, jak i drugiej strony, z którą podejmowane jest partnerstwo.

Będziemy informowali was na bieżąco wraz ze zmianami. Przepraszamy, że ostatnie poprawki kapsuł są zawodem dla wielu fanów.

Nie wszystko zależy tylko od Riotu, a wprowadzenie zmian było konieczne podczas odnawiania współpracy. Spora część fanów z pewnością zrezygnuje z subskrypcji, jednak Riot zapewnia, że rzeczy mogą stale się zmienić. Zarówno na gorsze, jak i na lepsze.

Reklama
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends