w

Zaskakująca lista bohaterów, którzy trafią do dżungli w patchu 10.6 League of Legends

Jeden z Rioterów wypowiedział się o planach wobec jungli i topa.


Rioter ujawnił, nad czym aktualnie pracują twórcy. Granie topa i jungli ma stać się bardziej satysfakcjonujące. Co więcej – okazuje się, że Rioterzy planują wysłać kolejne postacie do lasu. Kto ich zdaniem byłby dobrym junglerem?

Dalsze prace Riotu oraz wysłanie kolejnych bohaterów do jungli

Riot Scruffy wypowiedział się o planach twórców League of Legends względem topa i jungli. Jak wspomniał Rioter, aktualnie trwa testowanie różnych zmian, które sprawią, że wspomniane role będą bardziej przyjemne do gry.

Ostatnimi czasy testowaliśmy i planujemy wprowadzić zmiany, za sprawą których gra na topie czy jungli miałaby być bardziej satysfakcjonująca. Dalej pracujemy nad kilkoma zmianami, a ich kontekstu możecie szukać na PBE. W momencie kiedy upewnimy się, że zmiany te spełniają nasze założenia, będziemy je stopniowo wprowadzać w nadciągających patchach.

ZOBACZ – Riot ujawnia wygląd prestiżowego skina Dark Star Malphite i wszystkie nowe Chroma

Jeden z komentujących skorzystał z okazji i zapytał Riotera o przyszłe plany twórców dotyczące wprowadzenia kolejnych bohaterów do jungli. Autor komentarza podrzucił kilka pomysłów, które jego zdaniem ciekawie zadziałałyby w lesie.

„Czy zespół ma na celowniku jakieś postacie, które chciałby dodać, a my jeszcze o nich nie wiemy? Osobiście chciałbym zobaczyć TFa (ekstra obrażenia z E na potworach), Caitlyn (W działające na dużych stworach w jungli), a może nawet Corkiego (ekstra obrażenia z E i Q). Ogólnie rzecz biorąc, jakieś postacie w pełni dystansowe poza Kindred”.

Rioter odpowiedział:

Przewidujemy kolejną listę bohaterów na patch 10.6 – po nim prawdopodobnie zwolnimy z tempa:

Brand
Zyra
Morgana
Shen
Teemo
Yorick

ZOBACZ – Świetny cosplay True Damage Akali z League of Legends

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends