w

Riot o nadchodzących mini-reworkach do League of Legends: Jax, Rell oraz Neeko

Twórcy League of Legends wypowiedzieli się na temat nadchodzących aktualizacji bohaterów. Kto i kiedy je dostanie?


Pomniejsze reworki to świetny sposób na odświeżenie zestawu umiejętności championa bez przerabiania go w całości. W odróżnieniu od typowego VGU mini-reworki nie przerabiają modelu postaci, jej splash artów ani animacji w grze, ale wpływają znacząco na umiejętności, często dodając do nich nowe funkcje lub przeliczniki.

Dzięki tego typu odświeceniom wielu starszych bohaterów zyskało nowe życie i znów zaczęło być granych, a co za tym idzie – zostali odkryci przez nowszych graczy. Riot zapowiadał, że będzie regularnie aktualizował swoich championów, Kto tym razem zostanie przerobiony?

Najbliższe mini-reworki w League of Legends

O nadchodzących odświeżeniach championów wypowiedział się dobrze wszystkim znany August Browning, czyli Riot August. Napisał na swoim Twitterze, że już niedługo do graczy trafią 3 aktualizacje tego typu.

Aktualnie pracujemy nad aktualizacjami dla Jaxa i Rell! Pomagam nad wydaniem mini-reworku dla Jaxa, a ExasperatedDan i Riot Raptorr pracują nad Rell. 

Nie mamy jeszcze dat wydania, którymi mógłbym się z wami podzielić. Będziemy was informować o tym na bieżąco. 

Nie zapomnieliśmy również o Neeko. Jej aktualizacja będzie gotowa na początku przyszłego roku. 

W innej wypowiedzi Riot August wspomniał, że twórcy chcą skupić się głównie na superumiejętności Jaxa, a reszta zmian będzie raczej niewielka.

Oczekiwania wobec Jaxa: Głownie skupimy się na odczuciach związanych z jego ultem. 

Gracze są naprawdę ciekawi zapowiadanych mini-reworków, szczególnie jeśli chodzi o Rell. Bohaterka według wielu wymaga przerobienia praktycznie od momentu wydania. Pojawiło się na ten temat wiele oddzielnych artykułów, w których fani postaci podkreślali, co jest kiepsko zaprojektowane w jej zestawie umiejętności.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends