w

Riot odpowiada, czy prestiżowe skiny w League of Legends będą dostępne pod koniec roku

Wielu graczy pyta o to, jak będzie wyglądała sytuacja z prestiżowymi skórkami w 2020 roku. Riot wypowiedział się w tej sprawie.


Coraz bliżej połowy 2020 roku. Zbliża się również ujawnienie ostatniej prestiżowej skórki, którą zapowiedziano na oficjalnej liście Riotu na początku tego roku. Mowa oczywiście o Zoe, której skin pojawi się w czerwcu. Co z kolejnymi bohaterami? Kto otrzyma prestiżowe skiny w nadchodzących miesiącach?

Dostępność prestiżowych skórek i lista bohaterów, którzy dostaną je w drugiej połowie 2020 roku

Riot postanowił wypowiedzieć się o prestiżowych skinach w drugiej połowie 2020 roku. Gracze często pytali, czy skórki związane z wydarzeniami będą dostępne pod koniec roku i czy pojawi się nowa lista bohaterów, którzy otrzymają prestiżowego skina w nadchodzących miesiącach.

Tak, wszystkie prestiżowe skórki, które można odblokować za pomocą tokenów z wydarzeń, będą dostępne za punkty prestiżu pod koniec 2020 roku. Towarzyszące im ikona i ramka są dostępne tylko dla osób, które odblokowały skórkę podczas konkretnego wydarzenia.

Ogłosimy kolejną listę bohaterów, którzy otrzymają prestiżową skórkę, jakiś czas po tym, jak prestiżowy skin Zoe pojawi się na PBE w czerwcu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends