w

Riot odpowiada, na jakim etapie są prace związane z reworkiem Dr Mundo z League of Legends

Kiedy gracze będą mogli przetestować nowe wcielenie reworkowanego bohatera LoLa?


Dr Mundo jest bohaterem, który został wybrany przez graczy w ankiecie, w której mogli oni głosować na kolejnego bohatera, mającego dostać kompletną aktualizację VGU.

Bohater wyszedł z tego głosowania zwycięsko już ponad rok temu, a w styczniu tego roku fani mogli przeczytać więcej o tym, jak wyglądają prace nad nową wersją championa, co mogło dać wrażenie, że aktualizacja już wkrótce trafi na serwery testowe.

Na jakim etapie są prace nad bohaterem?

Gracze do dziś nie poznali żadnych szczegółów dotyczących daty wydania reworku bohatera. W sieci pojawił się jednak wpis jednego z Rioterów, który może sugerować, że już niedługo społeczność będzie mogła zobaczyć Dr Mundo w nowym wydaniu już niedługo.

Ryan „Reav3” Miles – główny producent ds. bohaterów napisał:

Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że nie będziecie musieli już długo czekać.

Nie wiadomo, co dokładnie Rioter miał na myśli i czy champion faktycznie zostanie oddany w ręce graczy już w nadchodzących aktualizacjach. Jest to jednak całkiem prawdopodobne, sądząc po tym, na jakim etapie byli projektanci już kilka miesięcy temu (Riot aktualnie pracuje nad reworkiem Dr Mundo. Jakie są dalsze plany twórców LoLa wobec VGU?).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends