w

Riot aktualnie pracuje nad reworkiem Dr Mundo. Jakie są dalsze plany twórców LoLa wobec VGU?

Rework Dr Mundo, wyniki ostatniej ankiety i zapowiedź kolejnej. Co o tym wszystkim wiadomo?


Od jakiegoś czasu fani LoLa regularnie mogą śledzić poczynania Riotu w aktualizacjach starszych bohaterów. Od dłuższego czasu twórcy pracują nad aktualizacją Dr Mundo.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy rework pojawi się na serwerach, jednak gracze już teraz są ciekawi, kogo następnego przyjdzie im zobaczyć w odświeżonej wersji.

Dalsze plany Riotu

Wstępnie planowano udostępnić społeczności ankietę, jednak twórcy poinformowali, że z powodu komplikacji musieli rozpocząć pracę bez pytania graczy (Riot odpowiada, dlaczego opóźniono ankietę z wyborem bohatera do reworku).

Niestety podczas organizowania głosowania na nowej stronie pojawiły się pewne problemy i zanim udało nam się je usunąć, musieliśmy zabrać się za nowe VGU. Wybrany przez nas bohater nie był objęty wcześniej głosowaniem, ale uważam, że wielu graczy ucieszy się z naszej decyzji, gdy już ją ogłosimy (co mamy zamiar zrobić w następnym poście na temat planowania).

W najnowszym oficjalnym wpisie można przeczytać, że prace nad wspomnianym wyżej reworkiem nie zostały jeszcze rozpoczęte i to gracze będą mogli zdecydować o tym, kto zostanie zaktualizowany.

Napotkaliśmy pewne niespodziewane opóźnienia i tak naprawdę nie zaczęliśmy jeszcze prac nad VGU ogłoszonym we wrześniowych planach dotyczących bohaterów. W tej sytuacji postanowiliśmy powrócić do naszej pierwotnej obietnicy, czyli oddania wam głosu w sprawie, którego bohatera powinniśmy zaktualizować jako następnego.

Wyniki ankiet są już prawie gotowe i z radością ogłosimy zwycięskiego bohatera, który otrzyma VGU zaraz po Dr. Mundo, czyli w następnym tygodniu. Wtedy też przedstawimy wyniki głosowania dotyczącego motywów.

20 stycznia zakończone zostało głosowanie, w którym społeczność mogła wybierać pomiędzy Udyrem, Shyvaną, Nocturnem, Skarnerem i Quinn. Wychodzi na to, że wkrótce gracze przekonają się, kto zwyciężył w ankiecie, oraz dostaną możliwość wzięcia udziału w kolejnej.