w

Riot ogłosił zmiany pasywki Jinx w patchu 10.2

Jeden z Rioterów przedstawił zmiany pasywki Jinx.


Na Twitterze Riot Augusta pojawiła się informacja na temat zmian pasywki Jinx.

Zmiany pasywki Jinx

W patchu 10.2 szykują się małe zmiany pasywki Jinx. Takie urozmaicenie na pewno będzie miłe dla graczy, którzy uwielbiają wspomnianą bohaterkę.

Dla przypomnienia działanie obecnej pasywki Jinx:

Zabawmy się!

  • Jinx otrzymuje dużą premię wynoszącą 175% prędkości ruchu oraz 15% premii do prędkości ataku, jeżeli zada obrażenia wrogiemu bohaterowi lub strukturze, którzy zostaną zabici lub zniszczeni w ciągu trzech następnych sekund. Zniszczenie lub zabicie każdego kolejnego wroga odnawia czas działania Zabawmy się!
    • Jinx może przekroczyć limit prędkości ataku, gdy jest podekscytowana.

ZOBACZ – Riot wyda dwie postacie w jednym wydarzeniu. Zwiastun nowego bohatera

Riot August ogłosił na swoim Twitterze, że od patcha 10.2 pasywka Jinx będzie aktywowała się również na epickich stworach takich jak Baron Nashor, smoki czy Herald.

Zapowiedź wywołała małe poruszenie wśród komentujących. Pojawiły się opinie, że Jinx nie potrzebuje zmian i Riot powinien zająć się innymi postaciami, które w opinii graczy są „broken”.

Niektórzy napisali:

Co macie na myśli? Czyli jeśli dwie drużyny rywalizują o Barona i jedna z nich go zdobędzie, to mając Jinx pewnie od razu będzie miała zapewnionego ace’a.

ZOBACZ – Wizytówka Setta odblokowana z darmowym bohaterem. Prezentacja postaci

Ogólnie jestem raczej za buffowaniem bohaterów niż nerfieniem, ale Jinx jest teraz całkiem dobra i zbalansowana. Nie to co Aphelios i inne nowe postacie, które są przeładowane i przesadzone, przez co przejmują kontrolę. Powinniście ich osłabić, zamiast tworzyć ich więcej, bo gra stanie się kompletnie niegrywalna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends