w

Riot osłabił jedną ze skórek w LoLu, usuwając jej efekt. Zauważyli to tylko prawdziwi koneserzy

Jeden z graczy zwrócił uwagę na zmiany w starszej skórce z League of Legends.


Tahm Kench to bohater, który pojawił się na Summoner’s Rift 9 lipca 2015 roku. Przez ostatnie lata uzbierał 4 skórki – Cesarz Monet, Szef Kuchni, URF oraz Arcana. Każda z nich przedstawia championa w nieco innej odsłonie. Trudno ocenić, która z nich jest najlepsza, ale wielu fanów lubi pierwszy z jego skinów, czyli Master Chef, który w zabawny sposób nawiązuje do żarłocznego charakteru Kencha i jego upodobania do wszelkich dań.

Jakiś czas temu Tahm dostał mini-rework, który zmienił m.in. jego superumiejętność. Teraz to ult umożliwia pożarcie wroga lub sojusznika. “W” bohatera zmieniono na Nur w Otchłań – champion nurkuje i pojawia się w wybranym przez gracza miejscu, zadając obrażenia oraz podrzucając wszystkich wrogów znajdujących się na tym obszarze.

Okazało się, że zmiany postaci wpłynęły na jedną z jej skórek. Przez długi czas mało kto zwrócił na to uwagę.

Zmiana Master Chef Tahm Kencha

Jeden z graczy zauważył, że ze skórką Tahm Kench Szef Kuchni jest coś nie tak. Pamiętał, że bohater po zebraniu 3 ładunków na przeciwniku zmieniał swoje animacje – biegał z nożem i widelcem w rękach. Było to ciekawe urozmaicenie, które bardzo pasowało do wspomnianego skina.

Gracz napisał:

Usunięto jedną z animacji u Master Chef Tahm Kencha. Chodzi o animację po zebraniu 3 ładunków, gdy Tahm biegnie w kierunku wroga. Zapytałem o to graczy Tahma na subreddicie. Potwierdzili, że zostało to po prostu usunięte. 

Autor wpisu zaznaczył, że odblokował tę skórkę jeszcze przed przeróbką bohaterka i pamiętał jej pierwszą zapowiedź. Usunięcie animacji ze sztućcami mocno go zdziwiło.

Zapytałem przyjaciela, dlaczego Riot zmienił tego skina. Ten powiedział mi, że podczas animacji z nożem i widelcem Tahm był widoczny w krzakach. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak, to czy twórcy nie powinni naprawić tego błędu, zamiast usuwać ze skina ciekawe dodatki? Zawsze myślałem, że to urocze urozmaicenie i nadaje postaci charakteru, więc gdy tylko dowiedziałem się, że to usunęli, to uznałem, że to jakaś porażka. Czy jest możliwe, że Riot to przywróci? 

Gracz zamieścił pod postem screen z filmiku, który przedstawiał wspomnianą skórkę w 2015 roku.

Wiele osób w ogóle nie zauważyło, że skin się zmienił, choć są i tacy, których ta zmiana bardzo zabolała. Trzeba przyznać, że takie drobne urozmaicenia są naprawdę interesujące i sprawiają, że skórki są na swój sposób wyjątkowe.

Część fanów nie rozumie, dlaczego Riot woli usuwać zbugowane elementy, zamiast je po prostu naprawić. Niestety nie wiadomo dlaczego tak naprawdę zdecydowano się na zmianę skina.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends