w

Riot po sugestiach graczy LoLa zmienia wygląd umiejętności Karmy. Jak wyglądają nowe animacje?

Mały rework animacji dwóch umiejętności Karmy z League of Legends.


Karma jest jedną z najstarszych postaci w Lidze. Wydana została prawie 10 lat temu i do tej pory otrzymała zarówno swój pełny rework, jak i kilka mniejszych aktualizacji. W 2021 pora na kolejne poprawki, a poinformował o nich jeden z pracowników Riotu. Według niego otrzyma ona dwie nowe i lepsze animacje.

Nieoficjalnie mówi się, że jest to wynikiem odzewu społeczności, która chciała unowocześnić Karmę i jej animacje. Postać nie jest brana pod uwagę przy reworkach i raczej nie jest to jakimś dużym zaskoczeniem. Została jednak przerobiona już dobre kilka lat temu, więc na pewno przyda jej się odświeżenie.

E i W Karmy

W 2013 roku twórcy League of Legends zdecydowali się przerobić Karmę, dzięki czemu bohaterka otrzymała pełny rework w aktualizacji 3.5. Co ciekawe w tym samym patchu do gry dodany został również Zac. Następnie przez 7 kolejnych lat animacje poprawiano, usuwano błędy i balansowano umiejętności. Teraz dzieje się to ponownie, a Karma już niedługo otrzyma małe zmiany wizualne W oraz E.

ZOBACZ – Kto stanieje po wydaniu najnowszego bohatera LoLa – Viego?

Odpowiedzialny za to jest główny artysta zajmujący się efektami wizualnymi skórek, który przy pomocy kilku innych Rioterów poprawił animacje.

Znalazłem nieużywaną animację E Karmy i z pomocą Riot Ohmu i projektantów, udało nam się ją podłączyć do pracy i działa nawet podczas biegu. Będzie działać na wszystkich skórkach.

Video

W teraz wychodzi z ręki podczas castowania.

Video

Dokładny termin wprowadzenia poprawek nie jest jeszcze znany. Najprawdopodobniej twórcy planują dodać je w najbliższych aktualizacjach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends