w

Riot podsumowuje: Bohaterowie wydani oraz zreworkowani w tym roku oraz Mistrzostwa Świata.

Reklama

Podsumowanie Riotera dotyczące bohaterów oraz Mistrzostw Świata.

Reklama

Jeden z Rioterów podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wydanych oraz zreworkowanych bohaterów. Szepnął również kilka słów na temat Worldsów.

Uwagi na temat nowych bohaterów i VGU w tym roku

Riot Meddler stwierdza, że tegoroczni bohaterowie sprawdzili się naprawdę dobrze. Dumny jest z tego, jak często są wybierani, mowa tutaj głównie o Morganie, Sylasie, Yuumci, Mordekaiserze, Qiyance. Dodatkowym atutem zmienionych bohaterów jest ich spójność między grą, a historią. Uważa, że Kindred oraz Shen najwyraźniej nie pasują do swoich postaci z historii. Wydaje mu się, że nowe postacie świetnie sobie z tym poradziły. Na przykład Mordekaiser bardzo dobrze przypomina mrocznego władcę czarnej magii, Yuumi jest zabawną i kochającą magiczną kotką, a Qiyana to księżniczka wyzywająca wszystkich i zdobywająca pierwszą krew na 3 poziomie.

ZOBACZ – Czy można zmienić sobie mapę w LoLu na zimową?

Dodatkowo jak sami możecie zauważyć, pracownikom podoba się wprowadzanie nowości do gry. Ten rok owocował w wiele nowych ciekawych umiejętności. Taka Yuumi jest nieśmiertelna, nienamierzalna, nietrafialna jako pasożyt. Sylas może kraść ulty przeciwnika, Mordekaiser przenosi się do innego wymiaru, a Qiyana wysadza pół mapy.

Reklama

Niektóre z reworkowanych bohaterów mocno zmieniły swój charakter. Wielu z nich się to opłaciło, przykładem jest tutaj Poppy, Sion czy Urgot. Pomimo tego, że gra tymi postaciami jest zupełnie inna, gracze polubili nowsze wersje. Rioter przyznaje się również do nieudanych aktualizacji, stwierdza że wiele rzeczy zmienili niepotrzebnie (ult starej Fiory [*]).

Stwierdza, że ten rok wypadł pomyślnie i wszyscy bohaterowie mają się bardzo dobrze.

Kilka myśli na temat Mistrzostw Świata

W chwili wydania posta był drugi dzień rozgrywek. Oto przemyślenia Riotera:

  • Tempo bardzo im się podoba, mają nadzieję, że się utrzyma do końca.
  • Różnorodność picków również im się podoba, pamiętajmy że jest to dopiero początek i ćwiartka drużyn.
  • Patrząc na to, że wiele drużyn picknęło coś innego na bota niż ADC, nie są pewni jak wygląda obecna meta. Spekulują, że to zależy od drużyn i ich upodobań. Są ciekawi tego, jak rozwija się bot i mają nadzieję, na nadal będą obserwować różne klasy na dolnej alei.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends