w

Riot pokolorował bieliznę Morgany z tego jednego powodu. Gracze LoLa mieli je widzieć

Z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu jest to temat, który zainteresował międzynarodową społeczność LoLa.


Już kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że Riot niektórym postaciom LoLa poświęca większą ilość uwagi, niż innym. Przykładowo, Morgana ma “pokolorowaną” bieliznę w momencie, gdy większość postaci kompletnie nie.

Co jakiś czas temat ten wypływał i kilka dni temu ponownie pojawił się na Reddicie. Wygląda jednak na to, że tym razem gracze znaleźli rozwiązanie zagadki.

Kiedy to widać?

Chodzi tutaj o sytuację, w której postać wchodzi do krzaków. Większość bohaterów LoLa staje się przezroczysta, ewentualnie widać cały model tylko w ciemnej wersji. Z Morganą jest inaczej. Postać normalnie wygląda tak:

W momencie, gdy wchodzi do krzaków, widać jej bieliznę. Nie ma opcji, żeby Riot zrobił to przypadkowo.

Tylko, dlaczego akurat Morgana i dlaczego skoro Riot o tym wie, to po prostu nie zostanie to naprawione?

Według graczy jest to zrobione specjalnie. Pytanie tylko po co, skoro nie wpływa to w żaden sposób na rozgrywkę, a tylko budzi kontrowersje.

Temat o tym jest na Reddicie całkiem popularny, a gracze żartują, że teraz ludzie grający Morganą będą masowo sprawdzać krzaki.

RIot oczywiście w żaden sposób się do tego nie odniesie, ale nadal nie wiadomo, dlaczego Morgana została potraktowana w ten wyjątkowy sposób. W końcu zdecydowana większość modeli nie ma innej bielizny, wręcz nie ma zaprojektowanego tego elementu.