w

Riot poprawiając jeden błąd Rek’Sai doprowadził do tego, że postać LoLa stała się niegrywalna

Poprawka jednego błędu sprawiła, że zaczął on pojawiać się jeszcze częściej i kompletnie wykluczyło to postać z gry.

Reklama


Riot w końcu wydał patch o numerze 10.19, na którym będą rozgrywały się Mistrzostwa Worlds. Zawierał on kilka istotnych osłabień postaci takich jak między innymi Senna, Lucian czy Azir. Zmiany w balansie to jednak nie wszystko. Twórcy zdecydowali się poprawić błąd, który sprawiał, że czas odnowienia umiejętności Rek’Sai nie był poprawnie kalkulowany. Mimo to pojawił się kolejny problem ze wspomnianą bohaterką. O co chodzi?

Po tym, jak Riot naprawił jeden błąd, pojawił się kolejny

Gracze Rek’Sai nie mieli w ostatnim czasie łatwo. Przez kilka ostatnich tygodni czasy odnowienia dla jej odkopanej formy nie liczyły się, kiedy postanowiła zanurzyć się pod ziemię. Po tym, jak Riot naprawił ten błąd, pojawił się kolejny i sprawy mają się jeszcze gorzej.

Całą sytuację dokładnie opisał Vandiril w swoim ostatnim filmie.

Video

ZOBACZ – Porównanie nagród z przepustki Worlds 2019 i 2020 w LoLu. Która była lepsza?

Po tym, jak postać raz zginie, bug powraca, a co więcej – zaczyna pojawiać się również w drugiej formie. Glitch doprowadził do tego, że win ratio bohaterki spadło do 42%, co zaś plasowało ją na ostatnim miejscu w rankingu junglerów.

Mimo że błąd ostatecznie został szybko poprawiony, gracze i tak zdążyli wyrazić swoje niezadowolenie z działań twórców, którym zarzucają brak oczekiwanego profesjonalizmu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends