w

Riot posłuchał graczy i naprawił skina Dragonslayer Trundle

Riot Games postanowiło naprawić skórkę.


Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że grafiki koncepcyjne skórki do Trundle były według graczy znacznie lepsze od tego, co weszło na serwer. Jak widać, głos ten dotarł także do Riotu, który wprowadził poprawki na serwer.

Dragonslayer Trundle

Nowa skórka do Trundle cieszy się ogromną popularnością. Okazało się jednak, że włosy bohatera są niedopracowane. Czubek jego głowy przypominał dziwną górę lodową, albo niedojrzałą szyszkę. Problem ten zauważył jeden z graczy i zaproponował, by Riot zmienił skina.

Jest to teoretycznie bardzo mały szczegół. Natomiast jeżeli raz go zauważycie, to będzie Wam przeszkadzał już w każdej grze. Riot informował, że zajmie się sprawą. Po 4 dniach mamy pełny sukces.

Włosy bohatera zostały nieco wydłużone i poprawione. „Teraz nareszcie głowa Trolla wygląda, jak należy, a nie jest zwykłym ananasem.” – piszą gracze.

Riot czasem mocno się myli, natomiast tym razem stanęli na wysokości zadania. Bez zbędnych dyskusji i pisaniu o doświadczeniu po prostu poprawiono skina zgodnie z sugestiami graczy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends