w

Riot potwierdza, że właśnie pracuje nad grą MMO w świecie LoLa „Na to czekaliście”

Riot oficjalnie potwierdził, że rozpoczęły się prace nad MMO.


Świat właśnie usłyszał, że Riot rozpoczął prace nad nową grą MMO. Wiele osób skojarzy to na pewno z Project F, natomiast wszystkie informacje sugerują, że „F” oznacza RPG, natomiast to, o czym teraz donoszą Rioterzy, to zupełnie inny, znacznie większy projekt.

Informacje te nie są spójne, bowiem często Project F było nazywane MMO/RPG/MMORPG. Komunikaty, jakie pojawiają się od kilkunastu godzin pozwalają sądzić, że jest to jednak coś innego. Istnieje jednak szansa, że mowa mimo wszystko o „F”.

MMO w świecie LoLa

Reklama

Wszystko zaczęło się od wpisu Grega Streeta, który potwierdził, że jego obecną praca polega na pomocy w tworzeniu świata Ligi.

„To jest ten czas”, na który ponoć wielu Rioterów i graczy czekało. Wiadomość nie była do końca jasna, natomiast chwilę potem nadeszło już potwierdzenie, że chodzi o nową grę MMO.

Wiadomość była i nadal jest przekazywana dalej na konkretne profile różnych państw. Jednocześnie na stronie Riotu pojawiło się sporo ofert R&D dla osób, które chcą pomóc przy projekcie. Nie ma jednak tam konkretnie wymienionego tytułu MMO, ani nawet zaznaczonego, że o to na pewno chodzi.

Brak też ewentualnych dat premiery, bety, czy czegokolwiek. Jeżeli nie jest to Project F, to nie ma także żadnego, nawet najmniejszego zdjęcia, czy nagrania. Do tej pory wszyscy mówiąc o MMO z LoLa mieli w głowie ten urywek:

Video

To nagranie pokazane przy okazji 10-lecia League of Legends, które pokazuje wspominany Project F.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends