w

Riot powinien zmienić nagrody w LoLu za wbijanie poziomów. Gracze twierdzą, że teraz są obowiązkiem

Riot Games

Gracze LoLa proszą o zmianę nagród lub systemu rozmieniania odłamków w Lolu.


Riot Games kilka dobrych lat temu zmieniło system zdobywania doświadczenia w Lidze. Zamiast zablokowania poziomu, odblokowano go i teraz można w nieskończoność zdobywać nowe levele.

No ale teraz wydaje się przestarzały i denerwuje przede wszystkim graczy mających wszystkich bohaterów. Proponują ciekawe rozwiązanie, które może ukrócić ten nieprzyjemny obowiązek.

Milion odłamków bohaterów

Kolejny poziom i kolejne odłamki zazwyczaj nic nieznaczących postaci, które już od dawna gracz posiada na swoim koncie. Można wykorzystać je do zrobienia za darmo kolejnego poziomu maestri, ale tylko dwa razy. Później to tylko nudny obowiązek rozmieniania ich na Niebieską Esencję.

Na Reddicie pojawił się post gracza mającego wszystkie postacie i niewiedzącego, co może zrobić z odłamkami bohaterów. Twierdzi także, że musi rozmieniać je ręcznie w nieskończoność.

Wiele osób posiadających ponad 500 poziom mają w schowku kilkadziesiąt, a nawet kilkaset odłamków. Niektórzy w ogóle ich nie rozmieniają, ponieważ czynność ta zajmuje zbyt dużo czasu.

Społeczność ma na to rozwiązanie. Pomóc ma zmiana systemu i dodanie opcji automatycznego rozmieniania odłamków, jeżeli na koncie znajduje się już ten bohater i wbity jest na nim 7 poziom maestri lub w schowku są więcej niż jeden/dwa odłamki. Może i nie jest to złote rozwiązanie, ale z pewnością nieco zmodernizuje warsztat i zmniejszy ilość kliknięć wymaganych od gracza.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends