w

Riot pracuje nad kolejną postacią, tym razem będzie to Jungler

Riot Games

Riot Games pracuje nad Volibearem oraz Fiddlestickiem, okazało się jednak, że trwają pracę również nad nową postacią!


Jeden z Rioterów potwierdził, że trwają prace nad nowym leśnikiem. Nie wiadomo jednak, kim będzie i jakie umiejętności ma posiadać.

Nowa postać

Kilka dni temu do gry została dodana Senna, wczoraj zostały opublikowane informacje o Apheliosie. Teraz wychodzi na to, że trwają również prace nad nowym leśnikiem. Przynajmniej tak twierdzi Rioter, który skomentował jeden z postów post na Reddicie. Jak podkreśla Raev3, będzie to jungler.

Pracujemy nad Junglerem. Mamy również reworki Fiddle i Volibeara w trakcie.

Pomimo tego, że ostatnim leśnikiem jest Qiyana, jej główną rolą jest MID, gdzie radzi sobie o wiele lepiej. Cofając się w czasie, ostatnim pełnoprawnym gankującym, jest Kayn (Sylas to samo co Qiyana).  Kayn został wydany 12 lipca 2017 roku, czyli ponad dwa lata temu.

To sprawia, że gracze czekają jeszcze bardziej na kogoś, kogo główną rolą będzie Jungle.

ZOBACZ – Polska trzecim najlepszym krajem w LoLu pod względem graczy w masterze i wyżej

Niestety na ten moment nie wiadomo nic więcej, ani o jego wyglądzie, ani o jego zestawie umiejętności czy chociażby imieniu. To drugi raz, gdy słyszymy o nowym Junglerze. Wcześniejsze informacje pochodzą jeszcze z października:

Jest kilku innych bohaterów na bardzo wczesnym etapie produkcji, w tym ciekawy nowy dżungler (…)

Śledźcie naszą stronę, a dowiecie się wszystkiego, najszybciej jak to możliwe. Przypominamy, że imię Apheliosa ujawniliśmy pół roku temu!

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends