w

Riot pracuje nad poprawkami niektórych chrom do Ahri. Co dokładnie się zmieni?

Twórcy poinformowali, że nieco udoskonalili barwy poszczególnych skinów Ahri.


Ahri to jedna z najpopularniejszych bohaterek League of Legends. Nie chodzi nawet o to, że jest szczególnie często wybierana w grach, ale o to, że jest to postać kojarzona z LoLem, która jest ulubienicą artystów i cosplayerów. Z Ahri powstały tysiące fanartów, masa świetnych cosplayów, fanowskie figurki, skiny oraz inne gadżety. Twórcy wydali oficjalnie kilka statuetek bohaterki oraz przeróżne dodatki z motywem K/DA – zespołu, którego Ahri jest założycielką.

Nie każdy wie, ale postać w tym roku obchodzi swoje 10 urodziny, bowiem na Summoner’s Rift pojawiła się 14 grudnia 2011 roku. Co prawda nie każde 10-lecie jest obchodzone w huczny sposób i można nawet stwierdzić, że Riot zapomina o niektórych championach. Jednak Ahri jest na tyle charakterystyczna i lubiana, że przygotowano na jej urodziny coś specjalnego.

Poprawki chrom skinów Ahri

Twórcy bardzo się starają, by 10 urodziny ulubionej lisicy były niezapomnianym wydarzeniem. Już jakiś czas temu pokazano stworzone z tej okazji ikonki i emotki, które można zobaczyć tutaj: Chromy, ikonki i emotki związane z najnowszymi skórkami z serii Cafe Cuties i nie tylko. Oczywiście nie jest to koniec urodzinowych atrakcji, ponieważ wśród dodatków pojawią się także nowe chromy.

Poinformowano, że barwy skórek Ahri otrzymają pewne poprawki, które mają sprawić, że będą lepiej prezentować się podczas rozgrywki.

  • Barwa skórki Coven: poprawki tekstur na ogonach oraz czaszce.

  • Barwa skórki Academy: dodanie większej liczby cieni na ogonach oraz zmiana koloru uszu na czarne.

  • Barwa skórki Spirit Blossom: zmieniono kolor włosów na ciemne i kolor ogonów na niebieskie, usprawniono formę yokai.

  • Barwa K/DA: zmieniono kolor ogona z fioletowego na niebieskawy.

  • Barwa K/DA ALL OUT: zmieniono kolor ogona, aby miał różowawy blask zamiast niebieskiego.

Fani bohaterki cieszą się, że Riot poświęca jej aż tyle uwagi i nie zapomina o 10-urodzinach. Niestety wiele osób żałuje, że twórcy nie skupili się tak mocno także na innych postaciach, które w 2021 roku obchodziły swoje dziesięciolecie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends