w

Riot po roku przyznał, że zawiódł graczy skórką Dunkmaster Ivern. Jak twórcy LoLa chcą się poprawić?

Twórcy są świadomi, że skin Dunkmaster Ivern wyszedł im dość kiepsko.


Dunkmaster Ivern to jedna z zaledwie dwóch skórek tego bohatera. Pojawiła się w grze 4 kwietnia 2019 roku i niestety nie okazała się sukcesem. Wielu graczy uważa, że skin był klapą i Riot nie przyłożył się do swojej pracy. Jak się okazało – sami twórcy przyznali, że skórka niezbyt dobrze im wyszła.

Dunkmaster Ivern nie spełnił oczekiwań zarówno graczy, jak i twórców

Najnowsza skórka do Barda – Astronaut – zachwyciła społeczność i gracze mocno chwalą Riot, że naprawdę przyłożył się do swojej pracy. Twórcy w odpowiedzi na pozytywne komentarze postanowili poruszyć temat innego skina – Dunkmaster Iverna, który w odróżnieniu od Barda okazał się bardzo słaby. Ciekawostką jest to, że od wydania wspomnianej skórki minął niedawno rok.

ZOBACZ – Opis Patcha 10.10 w League of Legends

Jak wspomniał jeden z Rioterów – twórcy są świadomi, że skin Iverna zawiódł graczy i nie spełnił oczekiwań jego autorów.

Bardzo cieszy mnie fakt, że ludzie tak przyglądają się skórce Astronaut Barda. Naszym zamysłem jest, aby bohater, który od dłuższego czasu nie otrzymał skórki, dostał coś naprawdę porządnego. Jest nam naprawdę miło, kiedy widzimy reakcje graczy, które pokazują, że nasze przywiązanie uwagi do detali jest zauważone i docenione.

Zdajemy sobie sprawę, że nie spełniliśmy oczekiwań graczy, wydając skórkę Dunkmastera Iverna. Dlatego wprowadziliśmy kilka zmian w naszym wewnętrznym procesie tworzenia, aby upewnić się, że wszystko, co robimy, idzie w dobrym kierunku. Jeszcze raz muszę przypomnieć, że nie mogę obiecać, że zadowolimy każdego za każdym razem, ale robimy, co w naszej mocy, aby poprawiać jakość wydawanych produktów.

Pytanie, czy skin zostanie w jakiś sposób zmieniony, czy może Riot będzie nadrabiał braki dopiero kolejną skórką? W końcu od wydania skina minęło już wiele miesięcy i trudno oczekiwać, że po takim czasie Riot wróci do Iverna i będzie go poprawiał, lub całkowicie zmieniał.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends