w

Riot robi sobie tydzień przerwy. Gracze League of Legends odpoczną od nowości i poprawek

Gracze poczekają na kolejną aktualizację tydzień dłużej ze względu na wakacyjną przerwę twórców gry.


Sezon wakacyjny z pewnością większości kojarzy się z odpoczynkiem, jednak pracownicy Riotu praktycznie nieustannie muszą pilnować balansu i dostarczać fanom nowości.

Nie zmienia to jednak faktu, że urlop należy się każdemu i z tego właśnie powodu Riot wkrótce zrobi sobie krótką przerwę.

Przerwa Riotu

Twórcy League of Legends na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowali krótkie wpisy mówiące o zbliżających się wakacjach dla Riotu. Te mają rozpocząć się 2 sierpnia i trwać równy tydzień. To właśnie z tego powodu aktualizacja 11.16 trafi na serwery live o tydzień później – 18 sierpnia.

RIOT GAMES

Rok 2020 wiele nas nauczył o tym, jak powinna wyglądać nasza praca. Podczas dostarczania nowych gier, radzenia sobie z pandemią i zatrudniania wielu nowych Rioterów mieliśmy okazję poeksperymentować nie tylko z tym, w jaki sposób dostarczamy graczom nowe doświadczenia, ale także z tym, jak poświęcamy czas na odpoczynek, inspirację i wszystkie niezbędne rzeczy niezwiązane z pracą, które dają nam energię do tworzenia lepszych produktów. Doprowadziło to do kilku ewolucji, o których można było przeczytać w jednym z wpisów, który pojawił się w zeszłym roku. Zrobiliśmy wtedy pierwszą śródroczną przerwę dla całej firmy (dodatkową dla utrzymywanej od wielu lat przerwy pod koniec roku) i szybko stało się to nową tradycją.

Dziękujemy wszystkim za cierpliwość i zrozumienie, podczas gdy my przez tydzień odpoczywamy i nabieramy nowej energii do ponownej pracy.

Gracze będą musieli poczekać na przyszłą aktualizację tydzień dłużej, jednak informacje dotyczące najbliższych patchy są dobrym dowodem na to, że warto czekać. Społeczność miała już okazję dowiedzieć się o następnym wydarzeniu, a kolejna postać wkrótce ma zostać ujawniona społeczności.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends