w

Riot śmieje się z graczy narzekających na hitboxy Nautilusa i pokazuje, co znaczy OP hitbox zmieniając umiejętności

Rioterzy postanowili stworzyć nowy zestaw umiejętności Nautilusa, pokazując, jak postać mogła być OP.


Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci ostatnich kilku miesięcy. To właśnie na za dużą kotwicę Nautilusa narzekali gracze. Wiele osób dalej uważa, że hitboxy postaci powinny zostać zmienione.

Nudzący się pracownicy Riotu postanowili stworzyć testowe umiejętności, aby pokazać graczom, jak naprawdę może wyglądać przesadzony Tytan z Głębin.

Nautilus

Czerwoni korzystając z okazji, że społeczność League of Legends narzeka na stanowczo za duże hitboxy umiejętności Podwodnego Tytana, nieco przesadzili i zmienili dwie z nich.

Mowa o Q i R, to właśnie one stanowią największe zagrożenie dla wszystkich carry i potrafią wygrać grę. Co się stanie, jeżeli lekko je wzmocnimy? Dwóch pracowników postanowiło pokazać efekt.

„To jest buff, którego potrzebuje Nautilus” – pisze jeden z Rioterów.

„Podoba mi się kierunek, w którym idziesz, ale chciałbym zobaczyć unikalną, strategiczną umiejętność Nautilusa. Proponuję, by po złapaniu przeciwnik lądował na fontannie.” – odpowiedziała inna osoba z Riotu.

Tak duże pole do trafienia kotwicą praktycznie samo naprowadza się na przeciwnika. Gorzej, jednak jeżeli potrzebujemy precyzyjnego trafienia pomiędzy minionkami.

Na całe szczęście jest to tylko niewinny żart i takie coś nigdy nie zostanie wprowadzone. Społeczność komentująca wpis podzieliła się na dwie grupy. Jedni kompletnie nie widzieli różnicy pomiędzy filmem a grą, prześmiewczo komentując aktualny stan Nautilusa.

Sprawne oko zauważyło, że bohater wcale nie potrzebuje takiej superumiejętności. Jeżeli zostaniemy złapani z Q, to i tak odwiedzimy fontannę.

Druga grupa natomiast z oburzeniem zastanawiała się, dlaczego pracownicy robią absurdalne zmiany i projektują na nowo umiejętności, zamiast zająć się czymś ważniejszym.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends