w

Riot sprawił, że event Star Guardian będzie dla graczy mniej opłacalny. Społeczność bardzo się zirytowała

Według najnowszych informacji, Star Guardian, event, który ma być największym wydarzeniem LoLa w tym roku będzie dla graczy mniej opłacalny.


Reddit, Twitter i inne miejsca stricte pod League of Legends zalały informacje o evencie Star Guardian. Leakerzy dokopali się do informacji, które wprost przeczą idei, jaką Riot przedstawiał kilka miesięcy temu – tak przynajmniej uważa społeczność.

Co tam się dokładnie stało? Chodzi o loot, a raczej zmianę, której wszyscy się bali, a która wisiała w powietrzu już od jakiegoś czasu. Leakerzy potwierdzili, że event będzie mniej opłacalny, a przecież miało być tylko lepiej.

Miało być dobrze, a wyszło, jak zawsze

W związku z cenami, gracze będą musieli wybrać spośród dwóch prestiżowych skinów – dla Syndry, albo dla Ekko. Event ma trwać miesiąc.

Naprawdę widać, że gracze są niesamowicie źli z tego, jak to na ten moment wygląda w plikach. Szczególnie, że zmieniono także „Bag”:

W sieci jest mnóstwo tematów odnośnie wprowadzanych przez Riot zmian. Star Guardian miał pokazać, że deweloperzy odnaleźli właściwą ścieżkę. A tu się okazuje, że jest gorzej, niż było.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends