w

Skróka Cosmic Ahri jako przykład niewykorzystanego potencjału postaci z LoLa

Jeden z graczy zaprojektował ciekawy wygląd skórki do popularnej postaci z LoLa.


Nie od dziś wiadomo, że społeczność League of Legends ma świetne pomysły i tworzy genialne koncepty czy to bohaterów, czy skórek do już istniejących championów.

Fani nierzadko mają naprawdę wysokie umiejętności, więc tworzą dopracowane grafiki, które zachwycają niejednego gracza.

Jeden z nich postanowił stworzyć koncept skina do jednej z najpopularniejszych bohaterek w grze – Ahri. Jak mu wyszło?

Pomysł na skórkę – Cosmic Ahri

Ahri ma obecnie wiele ciekawych skórek – w jej kolekcji znaleźć można zarówno skiny prestiżowe, legendarne czy związane z wieloma popularnymi seriami. Gracze nie mają na co narzekać, choć na pewno znalazłyby się osoby, które chciałyby dodatkową skórkę do swojej ukochanej bohaterki.

Autorem dzisiejszego konceptu jest Denilve, grafik z Włoch. Artysta przygotował dla fanów lisicy wiele interesujących grafik. Każda z nich jest starannie dopracowana, przez co całość robi ogromne wrażenie. Splash art Cosmic Ahri wygląda tak dobrze, że można byłoby pomylić go z oficjalnym obrazkiem.

Autor zatroszczył się o wygląd postaci w grze oraz pokazał różne wersje stroju i fryzur. Która opcja wypadła najciekawiej?

Trzeba przyznać, że fanowska skórka do Ahri prezentuje się naprawdę dobre. To, ile włożono w nią pracy, robi wrażenie. Nie zawsze twórcy konceptów decydują się na stworzenie różnych strojów bohaterki, modelu w grze i dopracowanego splash artu.

Istnieje duża szansa, że w przyszłości Ahri faktycznie dostanie skórkę z kosmicznym motywem, ponieważ zarówno bohaterka, jak i seria Cosmic, cieszą się sporą popularnością.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends