w

Riot to zaniedbał, więc gracze sami postanowili robić świetne animowane tapety

Jak prezentują się animowane tapety na pulpit z bohaterami LoLa? Gracze po raz kolejny pokazali, że bardzo dobrze.


Animowana tapeta z najnowszą skórką Xeratha lub Mordekaisera? Dla graczy to żaden problem. Do tego fanowskie tapety prezentują się naprawdę dobrze.

Animowane tapety z League of Legends

To, że community League of Legends jest kreatywne i lubi tworzyć przeróżne projekty, wiadomo od zawsze. Fanowskie skórki, pomysły na nowych bohaterów czy cosplaye to tylko część rzeczy, jakimi zajmują się gracze.

Wśród kreatywnej zabawy wokół League of Legends znaleźć można też osoby, które zajmują się tworzeniem animowanych tapet na pulpit.

Powstają one różnie, za pomocą programów do tworzenia właśnie takich tapet czy robione ręcznie, rysowane krok po kroku i animowane przez długie godziny (wielu twórców przyznaje, że często pojedynczy projekt zajmuje im ponad dobę ciągłej pracy).

Zapewne niektórzy wspomną, że fani animowanych tapet mogą skorzystać z League Displays. Niestety według pewnej części osób Riot mocno zaniedbał swoją aplikację, dlatego każdy, kto chce zobaczyć np. animowane najnowsze splash arty, musi posiłkować się fanowskimi wersjami.

Przykład takich fanowskich tapet można zobaczyć na Reddicie, gdzie pojawiło się kilka nowych pojektów, w tym najnowsze skórki do Xeratha i Mordekaisera.

ZOBACZ – Dark Star Fiddlesticks – fanowski koncept skórki dla bohatera po reworku

I animated Dark Star Xerath in Wallpaper Engine since some of you requested it! from leagueoflegends

I made myself an animated Dark star Mordekaiser wallpaper, what do you think ? from leagueoflegends

Animated the Hextech Swain splash art, thoughts? from leagueoflegends

Pojawiła się nawet animowana tapeta z fanowskiej skórki do Taliyah – Battle Academia, o której pisaliśmy w tym artykule: Niesamowicie rozbudowany projekt skórki Battle Academia Taliyah.

Nie jest to pierwszy raz, gdy tworzone są animowane wersje fanartów, choć jak zawsze efekt jest naprawdę bardzo ładny.

I animated Battle Academia Taliyah (Original Artist+Wallpaper Engine link in Comments) from leagueoflegends