w

Riot trolluje graczy LoLa i daje Bel’Veth specjalną umiejętność wypuszczającą armię Teemo

Riot Games

Jeden z Rioterów postanowił nieco ulepszyć Bel’Veth i dał jej możliwość wypuszczania armii Teemo.


Niedawno oficjalnie udostępniono społeczności wygląd oraz umiejętności najnowszej bohaterki do League of Legends. Jak przepuszczano, jest ona w stanie tworzyć własne jednostki działające na podobnej zasadzie, jak usunięty przedmiot Portal Zz’rot.

Jednak armia małych stworków uznana została przez graczy za mało przerażającą i wiele osób poprosiło starszego projektanta postaci o jej “dopieszczenie”. Postanowił on więc zamienić pusklęta na Teemory.

Bel’Veth tworzy Teemory

Nowa postać do Ligi pochodzi z jednego z najbardziej tajemniczych i “niezbadanych” rejonów Runeterry. Cesarzowa Pustki jest potężną bohaterką, mogącą zamieniać miniony w swoją własną armię. Jednak jej wygląd nie do końca przekonał graczy, którzy byli pewni, że stworki będą straszne, a nie małe i urocze.

Po wielu prośbach jeden z głównych pracowników zajmujących się tworzeniem championów postanowił ją zmienić. Efekt swojej pracy opublikował zarówno na Twitterze, jak i Tiktoku. Teraz zamiast fioletowych puskląt tworzy ona całą armię, stawiających w nieskończoność grzyby – Teemorów. To z pewnością jest bardziej przerażające od idących ścieżką małych istotek.

Video

Oczywiście wszystko jest żartem podsumowanym słowami Riot Augusta, że to właśnie takich wzmocnień potrzebowała Bel’Veth jeszcze przed oficjalnym pojawieniem się na serwerach. Dodatkowo zdradził on fanom, ile czasu spędził nad pracą, aby zainicjować tę przeróbkę do League of Legends.

Zajęło mi to 2 minuty. Znacznie więcej czasu spędziłem nad nagraniem dobrego filmu.

Jak się okazuje, więcej zajęło Rioterowi montowanie samego filmu i zrobienie odpowiednich ujęć, niż samo podstawienie Teemo pod model pusklęta. Pokazuje to, jak potężne narzędzia do konfiguracji dowolnego elementu mają pracownicy. Przydałyby się one zapewne wielu osobom robiącym filmy z LoLa, ale na ten moment nie jest ono dostępne i zapewne nie będzie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends