w

Riot ujawnia wygląd nowego Volibeara w grze. Tak bohater wygląda po reworku

Reklama

Wszyscy czekają na wypuszczenie reworku Volibeara. Dotychczasowe grafiki pokazywały jeszcze prace w trakcie, teraz widzimy efekt bliski temu końcowemu.

Reklama

Volibear wzbudza bardzo dużo emocji, szczególnie w kwestii swojego wyglądu. Jakiś czas temu Riot wypuścił grafiki, które zasiały ziarno niepewności wśród graczy. Wiele osób uznało nawet, że w poprzedniej wersji bohater wyglądał lepiej.

To miało wynikać głównie z faktu, że pokazane grafiki nie były tymi ostatecznymi. Teraz mamy okazję przekonać się, jak to finalnie wyszło.

Wygląd nowego Volibeara

Voli trochę się zmienił od ostatniej prezentacji. Poniżej widzicie prace w trakcie, natomiast już na Summoner’s Rift. To rzeczywiście ma być model, jaki pojawi się na mapie, a nie jedynie szkice.

Poniżej możecie zobaczyć również jedną ze skórek, która jest przerobionym skinem Artic Ops.

Przypomnijmy, że gracze LoLa mają również otrzymać darmowego skina. Choć jego nie zobaczyliśmy, to jeden ze Splash Artów zdaje się pokazywać mały urywek tego, czego można się spodziewać.

Nadal nie podano konkretnej daty premiery nowego Volibeara, trzeba czekać na oficjalne informacje. Te jednak mogą się pojawić stosunkowo niedługo, skoro wypuszczany jest już publicznie wygląd postaci.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends