w

Riot usunie przewracające się wieże na ARAMach w League of Legends. Co o tym wiadomo?

Twórcy poinformowali, że chcą usunąć dodatek na ARAMie, który denerwował naprawdę wielu graczy.


Przedsezon w League of Legends dał wiele nowości, w tym sporą aktualizację Howling Abyss, która miała nie tylko wprowadzić powiew świeżości dla oddanych miłośników ARAMów, ale także przyciągnąć do trybu nowych graczy.

Dość szybko okazało się, że nie każda zmiana spodobała się społeczności. Wręcz można powiedzieć, że niektóre z nich były naprawdę irytujące. Gracze prosili o cofnięcie aktualizacji lub przerobienie jej tak, by była bardziej zbalansowana.

Okazuje się, że Riot faktycznie chce cofnąć pewien element nowych ARAMów. Kiedy tak się stanie?

Kolejne zmiany na ARAMie

Isaac „Azael” CB, pro gamer i caster, napisał na swoim Twitterze posta, w którym żalił się, że przewracające się towery na Howling Abyss są okropnym dodatkiem.

Czy ktoś może mi powiedzieć, kto uznał, że przewrócone wieże na ARAMie to dobry pomysł?!

Warto wspomnieć, że nie on jeden narzeka na ten dodatek. O tym, że nowe rozwiązania „zrujnowały” Howling Abyss, pisano dużo wcześniej, nawet kilka dni po wprowadzeniu nowości. Gracze żalili się, że aktualizacja przedsezonowa jest irytująca i zaburza balans na trybie, który do tej pory był kojarzony z dobrą zabawą i miłą odskocznią od Summoner’s Rift.

Na wpis castera odpowiedział jeden z Rioterów – Riot Maxw3ll, który poinformował, że nielubiany dodatek z Howling Abyss zostanie wkrótce usunięty.

Usuwamy to w patchu 13.5 lub 13.6. Był to eksperyment w ramach przedsezonowych zmian na ARAMie. Myślę, że była to interesująca mechanika, która ostatecznie do dużo większych problemów względem pozytywnych wartości, które zapewniała. 

W komentarzach pod wpisem Riotera nie brakowało opinii graczy, z których wyczytać można, że zdecydowana większość cieszy się z decyzji twórców.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends