w

Riot uważa, że Aurelion Sol wymaga kompletnego reworku umiejętności. On będzie następny?

Reklama

Jeden z Rioterów postanowił wypowiedzieć się na temat reworku Kosmicznego Smoka.

Reklama


Reworkowanie bohaterów w ciągu kilku ostatnich lat stało się dla twórców czymś naturalnym. Do gry dołączają kolejne postacie, które sprawiają, że te dawniejsze wydają się przestarzałe. Riot wypracował kilka sposobów na odświeżanie bohaterów – zatrzymanie całego zestawu umiejętności, delikatnie go poprawiając (np. Wukong) lub pozostawienie dwóch lub trzech umiejętności i pozbycie się przestarzałej reszty (np. Fiddlesticks).

Co Riot myśli o Aurelion Solu?

Zdaniem Riot Augusta – jednego z pracowników Riotu w dziale projektu bohaterów – Aurelion potrzebuje kompletnie nowego zestawu umiejętności, który miałby otrzymać w aktualizacji podobnej do Aatroxa. Uważa on, że jego wygląd mógłby zostać oceniony na 10/10, ale sama postać niestety mocno odstaje od tej oceny.

ZOBACZ – Cudowne Splash Arty trzech nowych skórek do LoLa. Astronaut Bard, Poppy i Gnar

Aurelion Sol nie potrzebuje graficznego reworku, ale raczej aktualizacji jego gameplayu. I to takiej na poziomie Aatroxa. Moim zdaniem jego wygląd jest 10/10, ale względem jego zestawu wydaje mi się, że powinniśmy usunąć wszystkie jego umiejętności i zaczynając od zera, stworzyć najfajniejszego gwiezdnego smoka, jakiego jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Czuję, że podobna aktualizacja w jego przypadku mogłaby wypaść naprawdę dobrze, ponieważ sam Aurelion Sol ma ogromny potencjał.

Problemem bohatera nie jest brak mocy, ale raczej samo uczucie towarzyszące graniu nim. Sam pomysł postaci może być naprawdę dobry, ale opieranie całego zestawu umiejętności na wciśnięciu W nie jest czymś, czego oczekiwali gracze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends