w

Riot uznał, że kapsuła z LoLa była za dobra. Zabrano graczom część darmowych RP i nie tylko

Reklama

Zawartość kapsuł Prime Gaming z LoLa zostanie zmieniona.

Reklama


Subskrypcja Prime Gaming to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy lubią zbierać dodatkową zawartość w przeróżnych grach. W ramach współpracy z amazon.com twórcy oferują ciekawe skórki, dodatki, skrzynki z łupami czy walutę premium do sporej liczby znanych tytułów, w tym m.in. League of Legends, Valorant, Apex Legends, Lost Ark, Genshin Impact, Rainbow Six Siege, Red Dead Online i wiele więcej.

Do tej pory gracze League of Legends mogli zdobyć m.in. 200 Pomarańczowej Esencji, trwałą skórkę za 1350 RP, 5 odłamków bohaterów oraz 650 RP. Riot twierdził, że liczba przyznawanych RP powinna się zmienić. Ile od teraz będą dostawać subskrybenci Prime Gaming?

Zmiany zawartości kapsuły z LoLa

W internecie pojawiła się informacja, że wyczekiwana co miesiąc kapsuła Prime Gaming z League of Legends zmieni swoją zawartość.

Tak do tej pory prezentowała się pełna lista przedmiotów, które można było z niej otrzymać:

Reklama
  • 650 RP,
  • trwałą skórkę za 1350 RP, której nie posiadają,
  • 200 Pomarańczowej Esencji,
  • 5 odłamków bohaterów,
  • dwa odłamki Patrona z serii 1.,
  • 30-dniowy dopalacz PD.

Nagrody były naprawdę interesujące, więc nic dziwnego, że gracze wyczekiwali każdej kolejnej kapsuły.

Według najnowszych informacji zmodyfikowana zawartość obejmuje zmniejszoną o prawie połowę liczbę RP (350 zamiast 600) oraz dodatkową zawartość, której wcześniej nie było w ogóle – Mityczną Esencję, a dokładnie 5 jej sztuk.

Jak można się domyślić, zdania na ten temat są mocno podzielone. Część osób uważa, że zmiany są dobre, ponieważ RP zawsze można dokupić, a Mityczna Esencja jest obecnie pożądaną walutą, ze względu na powrót niektórych prestiżowych skórek.

Inni twierdzą, że taka ilość Esencji niewiele zmienia, a dodatkowe RP jest zawsze cenne, ponieważ przydaje się nie tylko na skórki, ale również na kupowanie przepustek wydarzeń.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends