w

Riot wyda więcej “strasznych” postaci w LoLu. Rioter oficjalnie potwierdza, że skupią się teraz na monstrach

Riot Games

Twrócy LoLa chcą wydać więcej bohaterów podobnych do Renektona, Nasusa lub też Aatroxa.


League of Legends jest grą, w której gracz znajdzie całą masę przeróżnych postaci. Nie chodzi tutaj tylko o umiejętności, ale i wygląd, który jest także ważny. Zdaniem wielu graczy duża ich część wygląda niestety zbyt cukierkowo.

Jednak społeczności od dawna brakuje większej ilości championów humanoidalnych, ale wyglądających jak potwory. Rioter oficjalnie poinformował, że pracują właśnie nad urozmaiceniem tego segmentu.

Więcej ludzkich potworów w LoLu

Gracze LoLa mają do wyboru mają wiele ciekawych championów. Mogą zagrać słodkim, uroczym i niegroźnym kotkiem oraz takim, który będzie wzbudzał lęk do krzaków. Dostępni są także różnie wyglądający ludzie. Od umięśnionych i silnych kobiet, po te wyglądające raczej uroczo, ale mogące zbić cały pasek HP w jedną chwilę. Podobnie jak dobrze zbudowani mężczyźni z gołą klatą lub też z pokaźnym brzuchem, na którego lepiej się nie gapić.

Na ten moment w League of Legends znajduje się 159 przeróżnych postaci, a już niedługo na oficjalne serwery trafi następna – Cesarzowa Pustki Bel’Veth. Chociaż w początkowej formie posiada twarz człowieka, to z pewnością nim nie jest. To samo można powiedzieć o posturze Nasusa, Renektona lub też Aatroxa. To właśnie takich bohaterów brakuje, a fani prosili o nie od dawna.

Teraz okazuje się, że będzie ich więcej, a Bel’Veth to dopiero początek. Poinformował o tym Riot Reav3 na Reddicie pod jednym ze wpisów dotyczących właśnie nowej postaci.

Jak można wyczytać, nie będą to bohaterowie podobni do Yuumi. Mają być straszni, a nie słodcy. Społeczność nie powinna więc liczyć na kolejną Neeko, a raczej na żądnego krwi wojownika podobnego do Aatroxa. Być może będzie to świetna okazja do wprowadzenia kolejnego Darkina, ale plany Riotu na ten moment nie są jeszcze znane.