w

Riot zapowiada, że Sivir otrzyma mini-rework, tak jak Olaf, Swain czy Taliyah z League of Legends

Twórcy zdradzili, że kolejna bohaterka LoLa otrzyma aktualizację. Co o tym wiadomo?


W ostatnich miesiącach Riot postanowił odświeżyć nieco niektórych championów, którzy albo nie cieszyli się dużym zainteresowaniem społeczności, albo po prostu mieli już przestarzałe zestawy umiejętności.

Nie zawsze pełny rework jest potrzebny, ponieważ część skilli nie wymaga przeróbki, tak samo jak model bohatera czy jego skórki. Z pomocą przychodzą tutaj pomniejsze aktualizacje, które mają na celu zmodyfikowanie zestawu danej postaci tak, by znów była użyteczna i po prostu sprawiała radość podczas grania.

W ostatnim czasie tego typu aktualizacji doczekali się m.in. Swain, Olaf czy Taliyah. Wielu graczy bardzo chwaliło podejście Riotu, a nawet byli i tacy, którzy stwierdzili, że odświeżeni bohaterowie są aż za mocni.

Twórcy nie ukrywali, że nie poprzestaną na wymienionych wyżej postaciach i chcą aktualizować kolejne. Dziś wiadomo już, kto jako następny dostanie mini-rework.

Mini aktualizacja Sivir z League of Legends

Sivir pojawiła się na Summoner’s Rift 21 lutego 2009 roku. Dziś jest postacią, którą praktycznie każdy świetnie kojarzy i ma w swojej puli bohaterów (głównie przez to, że kosztuje jedynie 450 Niebieskiej Esencji). Niedawno Riot wydał do niej legendarną skórkę z serii Eclipse, a teraz twórcy zapowiadają, że pracują nad jej małą aktualizacją. Będzie to przeróbka pokroju tych, które trafiły do Olafa, Taliyah czy Swaina.

Riot August napisał na Twitterze:

Po Taliyah, Swainie i Olafie, zespół rozpoczął prace nad kilkoma kolejnymi mini aktualizacjami bohaterów. Sivir to kolejna postać, która otrzyma jeden z tego typu reworków w przyszłości. Riot RayYonggi pracuje nad jej przeróbką. 

Riot RayYonggi, o którym wspomniał w swoim wpisie August, przyznał, że praca nad Sivir sprawia, że jest ogromnie podekscytowany. Pracownik dodał, że mini-rework bohaterki naprawdę go pasjonuje i bardzo chętnie będzie odpowiadał na wszelkie pytania od społeczności.