w

Riot zdradza, że obecnie pracuje nad aktualizacją tej postaci z League of Legends

Pojawiły się informacje, że twórcy LoLa pracują nad pewną starszą bohaterką.


Dbanie o to, by ponad 160 bohaterów było na bieżąco aktualizowanych i balansowanych nie jest łatwe. Mimo to twórcy League of Legends starają się, by starsze postacie dostawały od czasu do czasu trochę uwagi. Oczywiście nie da się zadowolić całej puli graczy, ponieważ ci oczekują często sprzecznych ze sobą rzeczy. Każde ogłoszenie prac nad starszym championem zawsze wzbudza sporo emocji, ponieważ fani zastanawiają się, czy zmiany dadzą tej postaci nowe życie.

Riot ogłosił, że aktualnie pracuje nad pewną bohaterką, która jest wszystkim doskonale znana. Co wiadomo na ten temat?

Aktualizacja Kayle z League of Legends

August „Riot August” Browning, główny projektant bohaterów w Riot Games, ujawnił na Reddicie, że jego zespół obecnie pracuje nad aktualizacją Kayle, czyli postaci, która pojawiła się na Summoner’s Rift 21 lutego 2009 roku.

Według słów Riotera już wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat.

Obecnie pracujemy co nieco nad Kayle. Już wkrótce powinienem mieć więcej informacji do podzielenia się. 

Fani Kayle bardzo ucieszyli się z tego powodu, ponieważ ich zdaniem bohaterka od jakiegoś czasu nie radzi sobie szczególnie dobrze i wypadła z mety. W ubiegłym roku nie otrzymała żadnej większej i znaczącej aktualizacji.

Słaby stan postaci potwierdzają jej statystyki w kolejce rankingowej. Obecnie Kayle wygrywa około 49% gier oraz ma dość niski pick rate – 1,7%. Przy championach takich jak Zac, Olaf czy Udyr, którzy obecnie sieją postrach na topie, wyniki bohaterki są naprawdę kiepskie.

Póki co trudno stwierdzić, co konkretnie planuje Riot. Fani mają nadzieję, że twórcy faktycznie już niedługo ujawnią więcej informacji na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends