w

Riot zlitował się nad postaciami, które od dawna nie dostały skina. Wpadka pokazuje, kto otrzyma skórki

Riot dotrzymuje słowa i wygląda na to, że już dzisiaj poznamy kilka różnych skórek do postaci, które czekają na nie naprawdę długo.

Reklama


O tym, kto otrzyma skórkę decyduje przede wszystkim popularność danego bohatera. W tym roku Riot postanowił wysłuchać społeczności i wypuścić skiny także do postaci, które nie są niesamowicie popularne.

Na serwerze PBE „wyciekła” lista championów, którzy mogą się spodziewać nowych przedmiotów kosmetycznych. To już nie pierwsza taka sytuacja. Rok temu Riot zaliczył podobną wpadkę, ujawniającą skina do Jayce.

Kto tym razem dostanie skórki?

Nie wiadomo, czy skiny zostaną pokazane już dzisiaj, ale jest duże tego prawdopodobieństwo. Kto znalazł się wśród kandydatów?

  • Infernal Karthus
  • Infernal Kennen
  • Infernal Vel’Koz

Wszyscy na swoje przedmioty kosmetyczne czekali naprawdę długo. Rekordzistą jest Vel’Koz, któremu przyszło czekać 1545 dni. Karthus to 1314 i Kennen 1182. To jednak nie wszystkie skiny, jakich można się spodziewać. Razem z nimi dodany został Conqueror Nautilus.

Jego premiera została ustalona na 9 lipca, wtedy też prawdopodobnie zobaczymy resztę tego, co dzisiaj zostanie ujawnione już oficjalnie.

„Zdobywca Nautilus zostanie wypuszczony w patchu 10.14 w czwartek 9 lipca”

Riot wspominał również, że w czerwcu pokazana zostanie skórka do Zoe, więc może ona zostać odsłonięta jeszcze dzisiaj, razem z pozostałymi.

„​Listę kolejnych bohaterów, którzy otrzymają prestiżową skórkę podamy w czerwcu, gdy na serwer testowy trafi skórka Zoe.”

To wszystko zostanie zaprezentowane dzisiaj, więc trochę będzie się działo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends