w

Riot zwraca graczom LoLa za bilety na clasha. Wiele błędów i ogromne niezadowolenie społeczności

Riot Games

Riot postanowił zwrócić graczom pieniądze za bilety na Clasha. Wielkie problemy z turniejem.


W ten weekend w League of Legends odbył się jeden z turniejów Clash. Tym razem gracze zawalczyli o puchar Shadow Isles, ale nie było tak łatwo. Na przeszkodzie stały liczne błędy.

Niektórzy nie mogli dołączyć do rozgrywki lub zostawali z niej rozłączani nawet przed startem meczu. Inni natomiast nie dostali nagród, nawet jak wygrali. Z tego powodu Riot postanowił oddać graczom pieniądze za bilet.

Zwroty za Clasha

To, że w ostatnich kilku miesiącach Riot nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród graczy, szczególnie League of Legends, wie już zapewne każdy. Społeczność narzeka na specjalne pogarszanie jakości skórek, podwyżki cen RP, potajemne zmiany głosów postaci i kilka innych rzeczy. Tym razem doszły do tego jeszcze problemy techniczne z Clashem, jakby tego było mało.

W sobotę i niedzielę gracze mogli zmierzyć się ze sobą w turnieju i zgarnąć ciekawe nagrody. Byłoby tak, gdyby je faktycznie otrzymali. Jednak jak się okazuje, jeżeli już udało im się dołączyć do rozgrywki i wygrać bez problemów z klientem, to często nie otrzymywali oni kapsuły z nagrodami. Z tego powodu deweloperzy zdecydowali się na zwrot kosztów poniesionych na zakup biletów.

Wiemy, że niektórzy z Was mieli wczoraj problemy z Clashem – przyglądamy się przyczynie problemu i zapewnimy zwrot kosztów Clash osobom, których to dotyczy.

Taka postać rzeczy nie do końca podoba się uczestnikom. Poświęcili oni swój czas, aby rozegrać 3 mecze, zebrać drużynę i nawet potrenować, a teraz zamiast nagród, otrzymają zwrot tylko za bilety.

Czy to oznacza, że otrzymamy tylko z powrotem bilet na clasha? Zająłem pierwsze miejsce w drabinkach i nie otrzymałem jeszcze żadnych VP, banneru ani nagród. Mam nadzieję, że Riot po prostu da mi ZDOBYTE nagrody, zamiast oddawać bilet clasha. Chcę tylko kuli, sztandaru i trofeum.

Najwidoczniej twórcy nie są w stanie tego zrobić i mogą tylko zwrócić koszty za bilety. Gracze po raz kolejny zostali źle potraktowani i to wcale nie pomaga w poprawie wizerunku firmy.