w

Rioterka odpowiedzialna za K/DA, Battle Academia i Coven ujawnia zaskakujący powód odejścia z Riotu

Reklama

Jedna z Rioterek, która była odpowiedzialna za serię skórek o nazwie Coven postanowiła przy okazji nowych skinów raz jeszcze wypowiedzieć się w kwestii Riotu.

Reklama

Choć Riot ma bardzo dobrą opinię, to jednak czasem dzieją się tam dziwne rzeczy. Sprawa z dyskryminowaniem kobiet ciągnie się od kilku dobrych lat, a co jakiś czas wypływają wypowiedzi pracowników, którzy odeszli ze studia podając dość specyficzne powody.

Rioterka odpowiedzialna za serię skinów pod nazwą Coven powiedziała nieco więcej o powodzie, dla którego nie pracuje już w Riocie.

STELLARI NIE PRACUJE W RIOCIE JUŻ PONAD 9 MIESIĘCY

Rioterka o powodzie swojego odejścia

Stellari, bo o niej mowa, mówiła już o swoim odejściu dobre 4 miesiące temu. Przypomnijmy, że wtedy winiła społeczność i hejt skierowany w jej stronę. Głównie przez skórkę Ultimate do Miss Fortune. Stellari była odpowiedzialna również za K/DA oraz Battle Academia.

Teraz natomiast na oficjalnym profilu Twitter byłej już Rioterki czytamy, że powodem miało być podejście jej szefostwa. To ona stała za pomysłem serii Coven – skinów, które wyjdą w następnej aktualizacji.

Reklama

Stellari cieszy się, że jednak Coven doczekało się nowych skinów i wspomina, że choć zespół wierzył w pomysł i klimat, to pewne „dupki” nie podzielały tego zdania. Jak się można było domyślać, była pracownica została pociągnięta za język, by powiedzieć nieco więcej.

Jak czytamy dalej, to jej przełożeni zupełnie nie wierzyli w jej wizję i sprawili, że opuściła Riot. Sukces Coven został podciągnięty pod zwykłe szczęście, a nie dobry pomysł.

Przypomnijmy tylko, że Stellari kiedyś pisała, że jej przełożeni to najlepsi ludzie na świecie. Potem winiła za swoje odejście hejt i niezrozumienie społeczności. Teraz uderza w Riot. Trochę to wszystko zrobiło się zamotane, a przecież była Rioterka nie pracuje już w studiu blisko rok.

Riot mógł się przez te 9 miesięcy mocno zmienić. Teraz firma jest naprawdę u szczytu i trudno znaleźć powód, dlaczego ktoś miałby nie lubić zespołu odpowiedzialnego za LoLa. Może tylko serwery i niektóre dziwne rozwiązania, natomiast ogólnie na tle pozostałych wydawców Riot wypada bardzo pozytywnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends