w

Kto jako kolejny otrzyma prestiżowego skina w League of Legends?

Po ogłoszeniu Prestiżowej Zyry fani już czekają na kolejne skórki z tej edycji. Kto otrzyma prestiżową skórkę w najbliższym czasie?


Edycje prestiżowe mimo sporego grona przeciwników mają też swoich oddanych fanów, którzy wyczekują każdej kolejnej skórki z tej serii. Riot w tym roku postanowił ujawnić część nadchodzących skórek, co sprawiło, że oddani gracze niektórych bohaterów już nie mogą się doczekać, aż ich main dostanie prestiżową edycję. Kto jako kolejny może ją dostać? Pozycji na oficjalnej liście zostało coraz mniej.

Do kogo trafi kolejna prestiżowa skórka?

3 miesiące temu pojawiła się oficjalna lista skórek, które na pewno pojawią się w 2020 roku. Wśród nich podano nie tylko zwykłe skiny, ale również edycje prestiżowe z podziałem na skórki związane z wydarzeniami, jak i te za punkty prestiżu.

Część z nich już trafiła do LoLa, m.in. Prestiżowa True Damage Senna czy Prestiżowy Garen z Królestw Mecha. Niedawno do gry trafił Prestiżowy Malphite z okazji wydarzenia Galaktyki. Za to ogłoszona Prestiżowa Zyra będzie skórką niezwiązaną z eventem, ale po prostu za punkty prestiżu.

Kto jest kolejny na liście?

Wszystko wskazuje na to, że kolejną skórką będzie Prestiżowy Lucian, który będzie powiązany z najnowszym wydarzeniem. Obecny event trwa do 27 kwietnia 2020, czyli skończy się za mniej niż miesiąc. Kolejnego wydarzenia można spodziewać się w okolicach maja/czerwca.

ZOBACZ – Doom Boty mogą powrócić do LoLa, tak sugeruje żart Riotu na Prima Aprilis

Skoro wiadomo, że kolejną prestiżową skórką związaną z wydarzeniem, będzie skin do Luciana, to co ze skórką z tej edycji, ale po prostu za punkty prestiżu?

Z listy opublikowanej przez Riot wynika, że najprawdopodobniej będzie to Zoe. Według przecieków będzie to Elderwood Zoe, która zostanie wydana z Kindred, Ornnem i Kai’Są (nie jest to potwierdzone, choć wiadomo, że te postacie na pewno dostaną jakąś skórkę w 2020 roku).

Warto wspomnieć, że to, jakiej serii będą dotyczyć skórki, może być naprawdę różne. Przecieki sprawdziły się tylko w pewnym stopniu. Według nich skórka do Luciana w 2020 miała być Kosmiczna, co już wiadomo, że nie jest prawdą, ponieważ nie pojawił się on w evencie Galaktyki.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends