w

Satysfakcjonujący triple kill w wykonaniu dwóch tanków z League of Legends

W sieci pojawił się filmik, na którym widać potrójne zabójstwo w wykonaniu Ornna i Siona.


Gracze League of Legends lubią przeróżne urywki gier, które uwieczniają ciekawe akcje lub śmieszne zagrania. Często na tego typu filmikach widać, że bohater nagrania świetnie opanowuje sytuacje, zachowuje zimną krew i dodatkowo naprawdę dobrze zna postać, którą kieruje. Takie połączenia są widowiskowe i wielu fanów ogląda je z zapartym tchem.

Bywa też tak, że dana akcja w grze wyglądała po prostu widowiskowo, nawet jeśli do wykonania jej nie potrzebny był skill prosto z profesjonalnej sceny z Korei. Dzisiejszy filmik przez wielu określony był po prostu jako satysfakcjonujący. Klip pokazuje, jak kończy się współpraca dwóch tanków – nikt nie chciałby być na miejscu ich przeciwników.

Współpraca Ornna i Siona

Jeden z graczy, który mainuje Ornna, zamieścił na Reddicie krótki filmik przedstawiający fragment jednego z meczów. Na nagraniu widać jak Ornn idzie do swojego sojusznika, gdy zauważa, że ten jest otoczony przez wrogów – LeBlanc, Teemo i Viego. Przeciwnicy mają nadzieję, że pokonają zagubionego w ich jungli Siona. Nie wiedzą jeszcze, że nie będzie to takie proste.

Autor filmu używa swojej superumiejętności – Zew Boga Kuźni, która nakłada na wrogów kontrole tłumu. Gdy Ornn zdąży dobiec do sojusznika – podrzuca wspomnianą grupkę w powietrze. Sion dokańcza dzieło i dobija zdezorientowanych rogów swoim Q – Dziesiątkującym Uderzeniem. 

Akacja kończy się triple killem dla drużyny niebieskiej.

Komentującym spodobało się to, jak po udanej akcji Ornn i Sion odchodzą z miejsca zdarzenia niczym dwójka najlepszych przyjaciół i jak gdyby nigdy nic się w tym miejscu nie wydarzyło.