w

Shyvana opuściła klub 1000 dni bez skórki. Którzy bohaterowie LoLa w nim pozostali?

Shyvana po prawie 1700 dniach dostanie nową skórkę. Kto został w klubie 1000 dni bez skina?


Jakiś czas temu pojawił się artykuł o przeciekach nowych skórek (zobacz: Przeciek kilkunastu nowych skórek i nazwy kolejnego bohatera, jaki pojawi się w LoLu). Wśród nich znalazła się wzmianka o Ruined Shyvanie.

Fani bohaterki, czekający ponad 1600 dni na skórkę, byli tym faktem naprawdę ucieszeni. Dziś już wiadomo, że przecieki się sprawdziły i tym oto sposobem Shyvana opuszcza klub 1000 dni bez skina.

Kto wciąż czeka na skórkę?

W 2020 roku Riot postanowił, że wyda sporo elementów kosmetycznych do mniej popularnych postaci. Między innymi właśnie dzięki temu Skarner, uznawany za najbardziej poszkodowanego bohatera (nie miał skórki ponad 2000 dni), w końcu doczekał się uwagi twórców. Skina otrzymał także Ornn, którego fani narzekali, że Riot nie wydał do niego nic od czasu jego premiery.

Skoro większość zapomnianych bohaterów doczekała się nowej skórki, to czy klub 1000 dni jeszcze istnieje?

Nowa skórka – Ruined Shyvana

Tak. I póki co są w nim 2 postacie – Wukong i Rumble.

W przypadku tego pierwszego ostatni skin pojawił się 5 kwietnia 2018 – Chmurny Lansjer Wukong. Drugi dostał skórkę 12 kwietnia 2018 – Baron Pustkowi Rumble.

W rankingu zaraz za nimi był Cho’Gath, ale dziś wiadomo, że niedługo pojawi się jego nowy skin o nazwie Shan Hai (zobacz: Nowe skiny do LoLa: Shan Hai Jhin, Cho’Gath, Neeko, Nautilus i Ruined Karma, Shyvana, Draven).

ZOBACZ – Opis Patcha 11.1 w League of Legends. Oficjalne zmiany bohaterów i przedmiotów

Kto w takim razie zajmuje 3 miejsce w klubie? Okazuje się, że jest to Kayn. Bohater, choć lubiany przez wielu i bardzo popularny, nie otrzymał skórki prawie 900 dni. Co prawda nie jest to tytułowe 1000, aczkolwiek w szybkim tempie się do niego zbliża i mimo wszystko wciąż tak spora ilość czasu smuci fanów tej postaci.

W przypadku Kayna sprawa ze skinami bywa dość skomplikowana. Z racji tego, że champion posiada różne formy, stworzenie skórki wiąże się tak naprawdę z robieniem czegoś, co w przypadku innego bohatera mogłoby być uznawane za skórkę co najmniej legendarną.

Pozostaje mieć nadzieję, że w tym roku wszyscy wyczekujący bohaterowie doczekają się przypływu miłości od swoich twórców.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends