w

Sjokz wkurzyła się na zarzuty graczy, że osiągnęła sukces publikując wyzywające zdjęcia

Sjokz jest jedną z najpopularniejszych prezenterek, jeżeli chodzi o świat League of Legends.


Sjokz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób, jeżeli chodzi o League of Legends. Choć oficjalnie pracuje na własny rachunek, to nadal Riot chętnie ją zatrudnia do prowadzenia swoich największych turniejów.

Eefje wygrała też nagrodę podczas The Game Awards za swoją pracę “hosta” rozgrywek LEC. Co ciekawe, zarzucono jej potem, że swoją karierę zawdzięcza wyzywającym zdjęciom, które zamieszcza w mediach społecznościowych.

Sjokz nie wytrzymała

Sjokz podczas jednego ze swoich streamów miała ewidentnie dość tego typu oskarżeń i po prostu nie wytrzymała. Stwierdziła, że pracuje na swój sukces od kilku lat i zasługuje na swoją nagrodę i pochwały.

Większość graczy, dziennikarzy etc. się z nią zgadza. Ludzie polubili ją nie ze względu na to, co publikuje w swoich mediach społecznościowych, a za słynne wywiady i to, w jaki sposób prowadziła wiele różnych turniejów i lig. Trzeba jednak oddać, że niekiedy jej zdjęcia i Stories bywają dość… Specyficzne.

Finalnie Sjokz sprawę przemyślała, efektem czego był dodatkowy wpis już na Twitterze, w którym pisze, że źle się czuje przez to, że teraz ten wycinek transmisji będzie ją prześladował.

O sprawie zapewne za chwilę wszyscy zapomną, natomiast teraz budzi wiele emocji. Szczególnie wśród osób, które śledzą działalność Eefje.