w

Skarner z LoLa nie potrzebuje skina, tylko reworku? Wiele osób zgadza się z mainem tego bohatera

Riot Games

Opinia jednego z graczy na temat Skarnera i nowej skórki, którą ma dostać.


Według ujawnionej na początku tego roku zapowiedzi, Skarner jest na liście zapomnianych bohaterów, którzy otrzymają nowego skina w tym sezonie. Nie dostał on żadnej nowej zawartości od 5 lat i Riot chce to zmienić. Gracz z ponad 500 000 punktów uważa, że to nie ma sensu i należy najpierw go zreworkować.

Skarner potrzebuje aktualizacji?

Jak podaje jeden z członków społeczności, który gra Kryształowym Strażnikiem od 4 sezonu i na swoim koncie posiada już ponad 500 000 punktów, bohater nie potrzebuje skina. Autor wypowiedzi twierdzi, że nie ma to żadnego sensu, ponieważ i tak nikt nie kupi nowej skórki.

Fan może mieć dużo racji, skorpion aktualnie znajduje się na liście zapomnianych, a wybór na niego pada tylko w 0.55% gier.

ZOBACZ – Wpływ zmian w aktualizacji 10.8 na bohaterów League of Legends

Być może nowa szata graficzna zwiększy jego popularność, ale main twierdzi, że postać potrzebuje zmian i jest zwyczajnie przestarzała.

Tożsamość Skarnera w ciągu ostatnich lat jest takim bałaganem, że wątpię, by nawet Riot wiedział, kim on jest. Juggernaut? Tankowaty Vanguard? Diver? To nie ma znaczenia, ponieważ jest do bani w każdej z tych kategorii.

Autor w dalszej części wypowiedzi wyjaśnia, że Skarner nie ma obrażeń, prędkość ruchu zapewniają mu łatwe do przejęcia punkty, a tarcza jest dosłownie żartem. Porównał bohatera do innych postaci z League of Legends:

  • Malphite: Dodatkowy armor i tarcza
  • Maokai: Leczenie
  • Ornn: Dodatkowe MRy i Armor, statystyki z ulepszonych przedmiotów
  • Leona: Armor i MR
  • Sion: Tarcza i HP
  • Warwick: Redukcja obrażeń i leczenie
  • Garen: Zmniejszone obrażenia i tarcza
  • Darius, Illaoi, Aatrox, Rhaast: Leczenie

ZOBACZ – Vel’Koz ma szansę dostać nową skórkę z serii Star Guardian

Gracze zauważyli, że jedyną dobrą stroną Strażnika, jest superumiejętność, na którą również jest lekarstwo w postaci QSSa. Być może Riot w przyszłości zajmie się i tym bohaterem, jeżeli wygra on kolejne głosowanie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends